Horoskopas 2014 (medinio Arklio) metams, I dalis

Avinas
 
Sveikata. Gimusieji po Avino ženklu turi save mylėti labiau: nepervargti, pastiprinti organizmą vitaminais ir leisti sau daugiau ilsėtis. Labai patartina pakeisti įprastą vietą, apsilankyti ten, kur dar niekada nebuvote arba kur svajojote nukeliauti. Tik tuo atveju, jei poilsis teiks malonumą, atrodysite ir jausitės gerai, norėsite toliau siekti aukštumų.
 
Karjera. Profesinėj sferoj didelių permainų nenumatoma, metai bus gana ramūs. Su iškilusiais sunkumais susidorosite be didelio vargo. Na, o kad jų būtų kuo mažiau, pakaks netikėti viskuo ir visais, nieko neidealizuoti. Metai turėtų būti ypač sėkmingi tiems, kurių veikla kaip nors susijusi su politika, mokslu ir menais.
 
Finansai. Prognozės optimistinės. Uždirbsite tikrai neblogai, piniginę papildys premijos, laimėjimai loterijose ir netikėtos (tačiau išties reikšmingos) dovanos. Tiesa, išlaidauti taip pat teks, tačiau gimusieji po Avino ženklu tai darys su ypatingu malonumu.
 
Santykiai. Priešingos lyties dėmesio tikrai nepritrūks. Jei dar neturite savo antrosios pusės, 2014 metai suteiks jums galimybę ją susirasti. Sukūrusiems šeimą nuoširdžiai patariame: elkitės išmintingai. Nuotykių troškimas ir gerbėjų ratas bus didelis, tačiau rizikuoti šeima tikrai neverta (nebent nesate ja patenkinti).
 
Jautis
 
Sveikata. Jei ja rūpinsitės, sulauksite apčiuopiamų rezultatų – galėsite sėkmingai išvengti net peršalimo ligų sezono. Taip pat jausite ypač didelį norą atsikratyti žalingų įpročių ir... nereikalingų kilogramų. Jums būtinai pasiseks!
 
Karjera. Jūsų šūkis 2014 metais turėtų skambėti maždaug taip: „Aš eisiu pirmyn, nepasiduosiu ir pasieksiu visko, ko norėsiu!“ Jūs turėsite visas priemones ir sąlygas įgyvendinti savo tikslus – tereikia savimi patikėti. Pirmieji mėnesiai gali būti nelengvi, tačiau absoliučios daugumos problemų būtų galima išvengti, jei nustotumėte abejoti savimi ir ko nors bijoti.
 
Finansai. Fortūna taip pat šypsosis. Net ir tiems, kuriems neužtenka atlyginimo, seksis rasti papildomų pajamų šaltinių.
 
Santykiai. Medinio Arklio metai bus kupini emocijų ir įspūdžių. Tiesiog jausite ore tvyrančią meilę, tapsite neįtikėtinai atsparūs viskam, kas negatyvu: norėsite dovanoti kietiems savo meilę ir parodyti dėmesį, o antrosios pusės tikrai įvertins jūsų pastangas. Vieniši Jaučiai turės daugybę progų paflirtuoti, įsimylėti ir leistis į nuotykius ar sutikti tą vienintelį/vienintelę.
 
Dvyniai
 
Sveikata. Jau pirmaisiais mėnesiais teks keisti savo požiūrį į sveikatą: išvengsite ir pavasarinės avitaminozės, ir rimto peršalimo. Ypač džiaugsis sergantys lėtinėmis ligomis – jie pajus ženklų palengvėjimą ir savijautos pagerėjimą.
 
Karjera. Metai prasidės pilkai ir nuobodžiai, tačiau situacija ims po truputį keistis. Jau pavasario pabaigoje spėsite pamiršti žiemos sunkumus. Vasarą paatostogauti pasiseks net tiems, kurių grafike tam niekada nebūna vietos, o rudenį labai reali paaukštinimo galimybė.
 
Finansai. Astrologai įspėja: galimybių pagerinti savo finansinę padėtį tikrai bus, tačiau greičiausiai ne visai tokių, kokių tikitės. Dvyniams rekomenduojama būti atidiems ir neatmesti pasiūlymų tik todėl, kad jie atrodys nerealūs.
 
Santykiai. Metai prasidės romantiškai, tačiau vėliau gyvenimas jūsų planus šiek tiek pakoreguos, ir kai kurios poros išsiskirs. Tai nėra blogai – tie, kam taip nutiks, labai greitai suvoks, kad viskas tik į gera (juk tai puiki galimybė susirasti žmogų, su kuriuo iš tiesų būsite laimingi). Jei pirmąją metų pusę santykiai neiširs, galėsite manyti, kad „egzaminą“ išlaikėte – išties verta kurti ilgalaikius santykius.
 
Vėžys
 
Sveikata. Sveikatos būklė, deja, nebus ideali – gana dažnai vargins vienokios ar kitokios bėdos. Tačiau jei nelauksite, kol liga jus visai nuvarys nuo kojų, prognozės optimistinės. Atminkite, kad profilaktika – pats geriausias vaistas. Dažniau leiskite laiką gryname ore, pareguliuokite miego režimą ir pasirūpinkite, kad netrūktų vitaminų.
 
Karjera. Lengva nebus: vieniems vėžiams tai sukels nuostabą, kitiems – pyktį. Manykite, kad tai išbandymas: jei „egzaminą“ išlaikysite, Arklys padės pasiekti gerų rezultatų ir „bonusų“ (premijų, naujų perspektyvių pažinčių, paaukštinimo ir pan.).
 
Finansai. Pirmoji metų pusė bus rami ir stabili: pajamos, papildančios šeimos biudžetą, tekės gausiai ir tolygiai. Antroji pusė, deja, audringa ir nenuspėjama, tačiau taps atspirties tašku tolesniems projektams ir kitiems svarbiems gyvenimo pokyčiams. Gali tekti ir paišlaidauti, tačiau jūsų investicijos atsipirks su kaupu.
 
Santykiai. Viskas priklausys tik nuo pačių Vėžių. Likimas suteiks ne vieną progą užmegzti naujų pažinčių ir surasti savo meilę – tereikia išnaudoti progas. Venkite kraštutinumų: nereikalaukite iš savo partnerio daugiau, negu jis gali duoti, nebūkite per daug pasyvūs ir rodykite iniciatyvą ten, kur ji būtina.
 
Liūtas
 
Sveikata. Jau pirmaisiais mėnesiais pačiais įvairiausiais būdais erzinsite likimą ir gadinsitės sveikatą, tačiau... Nesėkmingai. Savijauta nepablogės. Liūtams gresia nebent dirglumas ir nemiga arba pervargimas ir padidėjęs mieguistumas. Sudėtingiausia bus iki vasaros pradžios ir gruodį – visą kitą laiką būsite beveik nepažeidžiami.  Vis dėlto net ir kritiniais momentais Liūtams gana neblogai seksis susidoroti su savo ne itin optimistinėmis nuotaikomis ir negalavimų simptomais.
 
Karjera. Arklio metai bus palankūs beveik visiems Liūtams, jie daugiau ar mažiau jaus pasitenkinimą savo profesine veikla. Vienintelė sėkmės sąlyga – darbštumas ir sąžiningumas atliekant patikėtas užduotis, nes Arkliui nepatinka, kai kas nors meluoja ir sukčiauja.
 
Finansai. Laukia daug sudėtingų ir gana nemalonių permainų. Negatyviomis akimirkomis nekaltinkite dėl to nei kitų, nei savęs – geriau nusiraminkite, sustokite ir apsidairykite. Kiekvieną problemą galima išspręsti, o kai kurios išsisprendžia ir pačios – tereikia palaukti. Labai svarbu, kad viską gerai apgalvotumėte ir planuotumėte, nepasiduotumėte impulsyvumui. Pirmaisiais mėnesiais nerekomenduojama investuoti, gegužės ir berželio mėnesiais būkite pakantesni savo partneriams ir kolegoms, o lapkritį ir gruodį geriausias metas pradėti projektus ir investuoti santaupas.
 
Santykiai. Susituokę Liūtai 2014 metais džiaugsis patys ir džiugins savo antrąsias puses, privers jas vėl įsimylėti iš naujo. Vienišiai taip pat nenuobodžiaus: likimas jiems taip pat nepagailės malonių staigmenų.
 
Mergelė
 
Sveikata. Jei bent šiek tiek skirsite dėmesio ligų profilaktikai (pakoreguosite mitybos ir miego režimą, atsikratysite žalingų įpročių), savijauta bus puiki. Iš mergelių Arklys reikalauja minimalių pastangų.
 
Karjera. Metai bus sėkmingi ir perspektyvūs, gerai seksis beveik visur ir viskame. Nepakenks net perėjimas į visiškai neįprastą darbą – adaptacijos periodas nesukels didelio diskomforto. Ypač sėkmingas turėtų būti balandis ir gegužės pradžia: šiuo periodu seksis viskas, net tai, kas atrodė neįgyvendinama. Gegužės pabaigoj ir birželio pradžioj laukia permainos, tapsiančios atspirties tašku karjerai (pasekmes jausite net 2015!).
 
Finansai. Arklys Mergelėms paruošė staigmenų: pirmieji mėnesiai bus įprasti ir niekuo neypatingi, tačiau jau pavasarį (kai kurioms, deja, teks palaukti ir vasaros) pasieks finansiškai naudinga žinia. Vasarą nuotaika bus pakili, щ materialinė sėkmė pranoks bet kokius lūkesčius. Ramesnis ruduo subalansuos emocijas ir grąžins Mergeles į įprastą gyvenimo tėkmę.
 
Santykiai. Sausis ir vasaris – emociškai audringas metas. Vienišiai įsimylės iš pirmo žvilgsnio, suradę gyvenimo draugą išgyvens naujus jausmus, norės kurti šeimą. Na, o ją sukūrę sėkmingai kurstys židinį ir spręs kasdienius rūpesčius.

Šaltinis: Norų Šalis

Komentarai

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Vienos dienos kūdikio gebėjimas suspausti kumštį yra daug stipresnis, nei mėnesio laiko kūdikio.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama