Kaip išsirinkti rankinę?

Kaip išsirinkti ir kur pirkti rankinę, norint, kad ji būtų madinga, stilinga, ilgaamžė, o kaina, atitinkanti kokybę? Internetas šiandien jau tapo neatskiriama bendravimo ir apsipirkimo dalimi, suteikianti galimybę, nekeliant kojos iš namų, išsirinkti ir nusipirkti viską, ko geidžia širdis.

Rankinės pasirinkimas – svarbi akimirka jos būsimai šeimininkei, nes šis aksesuaras tarnauja ne tik praktiškiems tikslams, tačiau yra ir ryški stiliaus detalė.  Šiais laikais toks didelis modelių ir spalvų pasirinkimas, kad labai lengva pasiklysti jų gausoje. Štai keletas bendro pobūdžio patarimų, galbūt padėsiančių tau šioje situacijoje.

Svarbiausia – apsispręsti dėl rankinės dydžio. Kokiam tikslui ji tau reikalinga? Kas tau svarbiau, renkantis rankinę – jos talpumas, funkcionalumas ar estetinė išvaizda? Reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad didelė rankinė gali sudarkyti bendrą vaizdą smulkaus sudėjimo merginos, o minetiūrinė delninukė keistai atrodys stambesnio sudėjimo moters rankose kasdienėje aplinkoje, tačiau visai kitaip ji atrodys prie vakarinės aprangos.   

Medžiaga, iš kurios pagaminta rankinė, daug pasako apie jos savininkės skonį ir įvaizdį. Rankinė iš spalvingo poliesterio atrodys neįpareigojančiai atostogaujant, o dalykinio susitikimo metu atrodys komiškai. Pasirinkdama natūralios odos rankinę, bet kuriuo atveju nesuteiksi progos niekam suabejoti tavo skoniu. Geriausias patarimas – turėti keletą rankinių įvairiems gyvenimo atvejams.

Pasirinkti tinkamą rankinės spalvą  ne taip jau ir paprasta. Kartais taip norisi nusipirkti patikusią perlamutrinės spalvos, tačiau ar tu esi tikra, kad ji tiks prie tavo dalykinio kostiumėlio? Apžiūrinėdama parduotuvių lentynose išdėliotas įvairiaspalves rankines, pirkėja dažniausiai vis tiek pasirenka tradicinę spalvą – juodą. Tačiau ar iš tiesų ši spalva tokia universali?  Kaip taisyklė, ji įvaizdžiui suteikia niūrumo, nuobodumo  ir visiškai nedera prie tamsaus atspalvio drabužių. O štai chaki, grafito ar rudos spalvos rankinės kur kas universalesnės. Jos dera ir prie dalykinio švarkelio ir prie kokteilinės suknelės. Šiuolaikinė mada, beje, rankinės spalvos pasirinkimui nekelia kategoriškų reikalavimų – ji nebūtinai turi sutapti su batelių spalva, pakanka, kad susišauktų atspalvis ar faktūra.       

2 psl. »

Komentarai (4)

Fina 2015-11-28 00:55
Pačios geriausios rankinės Belts.lt
liole 2013-01-18 12:19
neidomus ir niekuo nepatariantis straipsnis
Vida 2012-06-11 12:27
juoda spalva nebūtinai nuobodi. Juk labai daug kas priklausno nuopaties modeliuko
Ugnė 2012-06-11 11:35
aš turiu kelias, ir visos jos skirtingos, pritaikytos įvairiems atvejams :)

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama