Laimę nešantys akmenys pagal zodiaką (I dalis)

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo laimę ir sėkmę nešantį akmenį, kurį vertėtų žinoti. Tačiau prieš pradedant reguliariai nešioti savo amuletą, reikėtų jį išbandyti: paimk savo akmenį į delną ir kelias minutes palaikyk. Jei delnai nepradeda drėkti, širdis plak tolygiu ritmu ir jauti, kad akmuo pradeda tolygiai šilti, perimdamas tavo kūno šilumą – vadinasi šis akmuo gali tapti tavo nuolatiniu palydovu.

Dar vienas dalykas, kurį būtina žinoti: ne visi akmenys gali būti nešiojami po vieną. Pavyzdžiui, perlai, mėlynasis topazas ir aleksandritas visuomet nešiojami kartu. Vieni perlai provokuoja ašaras, aleksandritas – depresiją ir ligas, o topazas – nesėkmes meilėje. Todėl jei perkate dirbinius būtent su šiais akmenimis, rinkitės papuošalų komplektus: žiedą su auskarais, grandinėlę su apyranke ir t.t.

Akmenys Avino ženklui (kovo 21- balandžio 20)

Labiausiai Avinui tinkantis akmuo – almazas. Jis skatina loginį mąstymą, padeda išlaikyti savo nuomonės tvirtumą ir siekti užsibrėžtų tikslų. Jis atneša laimę, tačiau kad taptų tavo asmens sargybiniu, almazo nevalia pirkti arba gauti nusikalstamu būdu. Tik tas akmuo, kurį gausi palikimu ar dovanų, gali tapti tavo galingu talismanu.

Avinams taip pat tinka rubinas, ametistas, hematitas, heliotropas, akvamarinas, smaragdas ir mėnulio akmenys.

Akmenys Jaučio ženklui (balandžio 21 – gegužės 20)

Pagrindinis Jaučio akmuo – turkis. Jis padeda tvirtai stovėti ant kojų, sulaukti sėkmės ir svarbiausia – atneša laimę meilės srityje. Tik nepamirškite, kad turkis – gyvas akmuo, taigi tam, kad jis veiktų ir neprarastų savo išvaizdos, jį būtina nešioti nuolatos. Sakoma, kad jei ant turkio akmens atsiranda dėmių, vadinasi akmuo sugėrė savo šeimininkui skirtą smūgį. Tokiu atveju reikėtų leisti akmeniui pailsėti – palaikyk jį šiek tiek švęstame vandenyje ir kelias dienas nenešiok. Jei turkis pakeitė savo spalvą – apsilankyk pas gydytojus, nes tai susirgimų ženklas.

2 psl. »

Komentarai (13)

Felita 2017-05-31 16:28
Na mielosios, jei jau norite zinoti ka nors apie tai, esate ar galvojate kad isprususios, issilavinusios, tad kodel nepaemus i rankas pacios skaitomiausios knygos Biblijos ir nepaskaicius, kokiu tikslu vyriausiam kunigui reikejo tureti-nesioti ant krutines 12 skirtingu brangiuju akmenu (.).nes jie rodo zmoniu charakterius ir, kaip derinti ar apsiginti, ar sugebeti valdyti ir paaiskinti kiekvienam jo gyvenimo esme..o kas paaiskins jei ne akmenyse slypincios jegos, galios, idetos paties Kurejo?
GJ 2014-05-02 16:00
Nemanau kad čia nesąmonės
kamile 2014-05-01 10:49
iskur gauti toki liuto akmeni
Rokas 2012-12-05 20:15
kliedesiai cia, sumaste akmenis iskist ir prigalvojo prietaru :D Ir dar kokios kainos tu akmenu :D
A.V. 2012-09-28 14:08
Avinams tinka - almazas???? :DDDDDDDD Kas per akmuo??? :DDDDD Ar čia tas pats kas deimantas??? Ar akmenų pavadinimai iš rusų kalbos neverčiami??? :DDDDDDDD
Simona 2012-08-16 02:10
O kur gauti situos akmenis?
Kamilė 2012-08-13 21:43
va, bus ką dovanų pirkt
sintija 2012-08-09 20:33
fainiai nes suzinojau kokie akmenis man tevams tinkami...
viktorija 2012-08-09 18:23
na taip tai tiesa bet jie brangus labai akmenys
laukine 2012-08-09 16:19
laukiam svarstykliu

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama