Laimę nešantys akmenys pagal zodiaką (II dalis)

Straipsnio pradžią galite perskaityti čia

Kiekvienas zodiako ženklas turi savo laimę ir sėkmę nešantį akmenį, kurį vertėtų žinoti. Tačiau prieš pradedant reguliariai nešioti savo amuletą, reikėtų jį išbandyti: paimk savo akmenį į delną ir kelias minutes palaikyk. Jei delnai nepradeda drėkti, širdis plak tolygiu ritmu ir jauti, kad akmuo pradeda tolygiai šilti, perimdamas tavo kūno šilumą – vadinasi šis akmuo gali tapti tavo nuolatiniu palydovu.

Dar vienas dalykas, kurį būtina žinoti: ne visi akmenys gali būti nešiojami po vieną. Pavyzdžiui, perlai, mėlynasis topazas ir aleksandritas visuomet nešiojami kartu. Vieni perlai provokuoja ašaras, aleksandritas – depresiją ir ligas, o topazas – nesėkmes meilėje. Todėl jei perkate dirbinius būtent su šiais akmenimis, rinkitės papuošalų komplektus: žiedą su auskarais, grandinėlę su apyranke ir t.t.

Akmenys Svarstyklių ženklui (rugsėjo 23 – spalio 22)

Pagrindinis Svarstyklių akmuo – berilis. Jis ne tik padeda mąstyti, bet taip pat suteikia harmonijos, padeda atrasti ramybę ir gyvenimo prasmę. Be to, berilis stiprina tarpusavio santykius: tiek tarp šeimos narių, tiek tarp vyro ir žmonos. Jei nori, kad ryšys su kokiu nors konkrečiu žmogumi būtų stiprus, padovanok jam berilio akmenį, kuris turėtų būti laikomas tarp asmeninių daiktų. Jei berilis nėra astrologinis to žmogaus akmuo, nešioti jo nebūtina.

Taip pat svarstyklėms tinka opalas, lazuritas, koralai, safyras, mėnulio akmuo, žaliasis jaspis, kalnų krištolas.

Akmenys Skorpiono ženklui (spalio 23- lapkričio 21)

Pagrindinis Skorpiono akmuo – geltonasis topazas. Jis moko savo šeimininką įsiklausyti į nežodinius signalus, o būtent Skorpiono ženklo atstovams to labai reikėtų. Topazas padės ne tik perprasti likimo siunčiamus ženklus, bet ir tinkamai disponuoti gauta informacija bei koreguoti esamą situaciją. Taip pat  topazas padeda atrasti savo gyvenimo kelią ir tikslą. Buitiniame lygmenyje šis akmuo padeda atsikratyti santykių, kurie šeimininkui kelia grėsmę ir apsaugo nuo aplinkinių manipuliavimo bei neigiamos įtakos.

2 psl. »

Komentarai (9)

eva 2015-11-17 20:32
As irgi norejau ametisto
evq 2015-11-17 20:31
As ir norejau ametisto
Nijole 2012-08-31 13:56
Siaip tokius akmenis reiktu issirinkti zmogui paciam koks tuo metu patinka ir jauciasi siluma,perskaityt aprasyma ir paziuret ar atitinka tai ko jums dabar reikia is akmens.Ir ta akmeni jums turi nupirk ir padovanot arba jums nusipirkus sakykim drauge turi atlikt dovanojimo akta.Tada jis bus kaip talismanas ir saugos jus.Prekiauja spec. parduotuve jais Viniuje pamenkalnio ir pylimo g. lygtais.
ernesta 2012-08-14 16:00
is kur galima gauti opala
evelina 2012-08-10 10:32
as skorpionas bet man visai patinka ir ametistas arba perlai su opalu
Jūratė 2012-08-09 20:32
koooks grožis...
Renata 2012-08-09 19:43
o man labai gražu opalas - bet ne mano akmuo
šaule 2012-08-09 15:07
Labiausiai tinka topazas subalansuoja ir pritraukia tikraja meile ir apsaugo nuo blogos akies!
Bitė 2012-08-09 09:38
aš vandenis, bet labiausiai man artimas ametistas

Horoskopai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama