Naują dainą „Skrisk“ pristatantis dainininkas Mino dairosi būsto Italijoje ir Anglijoje

Pastaraisiais metais daug laiko Italijoje ir Anglijoje praleidžiantis dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino prabilo apie būsto paieškas šiuose kraštuose. Daug keliaujantis dainininkas nepamiršo ir kūrybos – pristato savo naują dainą „Skrisk“. Jis – teksto ir muzikos autorius.

„Galėčiau pasiilsėti ir viešbutyje, bet man labiau priimtina artimesnė, jaukesnė aplinka. Sakoma, jog kartais tereikia pagalvoti ir svajonės pildosi. Tai va – aš ir galvoju, kad smagu būtų tose šalyse, kuriose dažnai rengiu koncertus, turėti savo nuosavus namus“, - su šypsena sakė atlikėjas.

Apie naują, vasariška laisve alsuojančią dainą prabilęs atlikėjas teigė tinginiauti neketinantis ir turintis didelių kūrybinių ambicijų.

„Tai – vasariška daina. Tie, kas ją jau girdėjo, patikino, kad sunku atpažinti, kas dainuoja... O ir stilius jos kiek netikėtas“, - sakė M. Mickevičius – Mino.

Šiuo metu dainai jis kuria ir vaizdo klipą. Kūrybinių proceso detalių Mindaugas neatskleidžia – kol darbas nebaigtas, norisi išsaugoti paslaptį.

„Mėgaukimės vasara. Ilgi vakarai, ryto rasos gaiva, pievos, po kurias gali vaikščioti basas, laužo dūmai... Pakili nuotaika visada dovanoja kūrybos džiaugsmą. Tad, labai tikėtina, kad „Skrisk“ bus ne vienintelis mano kūrinys, publiką pasieksiantis iki rudens“, - su šypsena pasakojo dainininkas.

 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Dėmesio!

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama