Patarimai, kaip greičiau pastoti

Fábio Goveia (Flickr.com/photos/fabiogoveia/) nuotr.

Vos tik mintis apie vaikutį užvaldo moters protą, širdį ir aplamai visą kūną, iš karto norisi imtis visų įmanomų priemonių, kad tik tai nutiktų kuo greičiau. Atrodo, natūralių gamtos procesų nepaspartinsi, tačiau netgi ir šioje srityje yra keletas priemonių, padėsiančių tikslą pasiekti kuo greičiau.

Taigi, mes atrinkome daugiausiai teigiamų atsiliepimų sulaukusius patarimus, o ar jie iš tiesų veiksmingi ir naudingi, paliekame spręsti tau pačiai.

  • Pamėgink skaičiuoti vaisingas ir nevaisingas dienas. Pačios vaisingiausios dienos yra maždaug dvi savaitės po pirmosios mėnesinių dienos. Žinoma, kiekvienai moteriai vaisingos dienos gali skirtis, priklausomai nuo ciklo trukmės, tačiau nustatyti vaisingas dienas padeda ir išskyros. Tuo metu, kai moters organizmas yra pasiruošęs priimti vyro sėklą, išskyrų smarkiai pagausėja.

Efektyvumo įvertinimas: 50%

  • Jei naudosiesi vaisingų dienų skaičiavimu, paprašyk, kad tavo vyras kelias dienas susilaikytų nuo lytinių santykių, kad tą labiausiai tinkamą dieną vyro spermoje būtų gausu spermatozoidų ir tikimybė pastoti padidėtų.

Efektyvumo įvertinimas: 70%

  • Po ejakuliacijos vyras turėtų ištraukti savo varpą ir daugiau neatlikti frikcijų. Tokiu būdu sperma liks makštyje, o pastojimo tikimybė išaugs.

Efektyvumo įvertinimas: 60%

  • Po vyro ejakuliacijos ramiai pagulėk. Kai kurie pataria šiek tiek aukščiau pakelti sėdmenis, kad sperma neištekėtų. Šis metodas vertinamas labai dviprasmiškai, kadangi visa sperma tikrai neišbėgs ir „ryžtingiems spermatozoidams“ tokie manevrai nesutrukdys pasiekti tikslo.

Efektyvumo įvertinimas: 20%

  • Prieš sueitį apsiprausk sodos ir vandens tirpalu (litrui šilto vandens reikės pusės šaukštelio sodos). Soda keičia makšties rūgštingumą ir leidžia spermatozoidams ilgiau išgyventi. Tačiau moterims, kurių pH yra normalus, šis būdas vargu ar padės.

Efektyvumo įvertinimas: 60%

  • Vartok vitaminą E. Teigiama, kad vitaminas E moterims pagerina kiaušidžių veiklą, o vyrams padidina lytinį potraukį bei suaktyvina spermatozoidus.

Efektyvumo įvertinimas: 40%

2 psl. »

Komentarai (16)

Esmeralida 2016-01-19 23:03
Keip pastot jaje negalu pasitot) :
Erika 2015-12-15 13:53
Kaip greiciau pastori bandom jau ilga laika niekaip neina :(
Laurita 2015-10-11 09:50
bandysim pikt vitamina E ;)
as 2015-08-29 10:03
ka naudojote kad pastoti butu galima greiciau?
saulyte 2014-08-08 17:38
ar tai gali buti panasu i nevaisinguma? mylimes daznai ypac pries menesines ir po ju,bet nieko nesigauna.jau bandau pastoti 4 menesius ir nk
Jurgita 2013-11-23 15:31
Netikiu man nepadeda niekas..
Kristina 2013-11-04 08:56
vakar sužinojau naujiena aš laukiuos:))
Kristina 2013-10-30 08:54
na va mėginau beveik viską tik ne dienų skaičiavimą tiesiog tai darėm kas antrą dieną bet nk ir nebežinau jau ką daryti..
vida 2013-10-05 14:17
Mes su vyru vartojam folio rugsti, girdejau kad ji taip pat padeda.Ar galima kartu ir e vitamina gerti?
:) 2013-10-03 11:11
girdejau kad vitaminas E sutvarko viska :) dabar pati gersiu

Nėštumo planavimas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Dėmesio!

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama