Pratimai viršutiniam pilvo presui moterims

Pratimai pradedančiosioms

Susisukimas: klasikinis pratimas viršutinei daliai

Patariame po nugara pasikišti į vamzdelį susuktą rankšluostį, ypač tuo atveju, jei pratimą atlieki gulėdama ant grindų, o ne ant kilimėlio.  Atsigulk ant pilvo, kojos sulenktos per kelius ir remiasi į grindis, rankos sunertos už galvos. Tokioje padėtyje pakelk kūną ir viršutiniame taške užsilaikyk kelioms sekundėms. Atlik 2 serijas po 10-12 pakartojimų.
 
Išsilenkimai

Atsigulk ant pilvo, kojos ištiestos, kojų pirštai tvirtai remiasi į grindis. Rankos sukabintos į kumštį už nugaros. Įkvėpk ir maksimaliai į viršų pakelk viršutinę kūno dalį. Pusiausvyros išlaikymui kojos turi tvirtai remtis į grindis. Tokioje padėtyje 5-10 kartų lėtai įkvėpk – iškvėpk.  
Atlik 2 serijas po 10-12 pakartojimų.

Stovėsena ant alkūnių


Šis pratimas naudingas tuo, kad stiprina ne tik pilvo raumenis, bet treniruoja nugarą, rankas ir pečius. Remdamasi ant sulenktų alkūnių, pastatytų paraleliai kūnui, atsigulk ant pilvo veidu į grindis. Pakelk kūną, remdamasi tik ant dilbių ir kojų pirštų. Stebėk, kad nugara neišsilenktų, o kūnas sudarytų vieną tiesią liniją (pozicija B). Tokioje padėtyje užsilaikyk 20-60 sekundžių. Atlik 2 serijas po 10-12 pakartojimų.

Pratimai presui pažengusioms

“T” raidė

Pratimai, kurių metu visas kūnas dalyvauja pusiausyros išlaikyme, yra tiek naudingi, kiek ir sunkūs. Atsistok į padėtį atsispaudimams – remdamasi ant ištiestų rankų ir kojų pirštų. Kūno svorį perkelk ant kairės rankos, pasuk korpusą ir pakelk dešinę ranką į viršų taip, kad tavo rankos ir kūnas vizualiai sudarytų T raidės formą. Tokioje padėtyje užsilaikyk keletą sekundžių ir grįžk į pradinę padėtį. Atlik 2 serijas po 8-10 pakartojimų  kiekviena puse.

2 psl. »

Komentarai

Pratimai pilvo presui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Dėmesio!

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama