10 naudingų gudrybių, padėsiančių jums išsaugoti santuoką

Sukurti šeimą lengva, o išsaugoti ją – daug sunkiau. Štai 15 gudrybių, kurias būtina žinoti kiekvienai ištekėjusiai dailiosios lyties atstovei.
 
Prisižiūrėkite save, tačiau nepulkite į kraštutinumus
 
Mylimam žmogui jūs atrodote graži – tuo galima net neabejoti. Ir noras kasdien atrodyti puikiai yra suprantamas. Tačiau tai nereiškia, kad visą laiką turite atrodyti kaip kino žvaigždė, arba taupyti pinigus operacijoms, kad tik išsaugotumėte antrąją pusę.
 
Bet santuoka taip pat nereiškia, kad savo išvaizda galima nebesirūpinti visai. Jums nereikia konkuruoti su vyro 25 metų sekretore, klijuotis dirbtinių blakstienų ar kasdien lakstyti į grožio saloną. Truputis blakstienų tušo, gražūs ir tvarkingi nagai – to pakanka. Jeigu jums pačiai patiks jūsų išvaizda, gerai atrodysite ir kitų akyse. Puoškitės pirmiausiai dėl savęs.
 
Neatsisakykite savų pomėgių ir interesų
 
Vyras, žinoma, svarbi jūsų gyvenimo dalis, tačiau ne visatos centras. Susituokus nereikia pamiršti nei savo karjeros, nei draugų ir giminių, nei pomėgių. Jeigu dėl antrosios pusės atsisakysite visko, kas jums brangu – padarysite didelę klaidą.
 
Būkite komanda
 
Sukūrus šeimą, svarbu įsisąmoninti: dabar jūs esate ne kiekvienas sau, o kartu, kaip komanda. Žinoma, jūs ir toliau bendraujate su savais draugais, lipate karjeros laiptais, kažkuo domitės, tačiau dabar tenka mąstyti truputį kitaip, atsižvelgiant į antrosios pusės jausmus. Ir nesvarbu, ar ruošiatės su draugėmis į kiną, ar į parduotuvę – priimant sprendimus, kurie vienaip ar kitaip liečia jus abu, reikia atsižvelgti į antrosios pusės nuomonę. Jeigu manote, kad namų interjeras – tik jūsų prerogatyva, jūs smarkiai apsirinkate: vyrus tokie dalykai taip pat domina.

2 psl. »

Komentarai (2)

Melody 2023-03-08 11:41
Mano vardas Melody Walker. Noriu, kad visi šio forumo nariai žinotų apie daktarą Ogundelę, puikų burtininką, kuris sugrąžino man mano vyrą savo meilės burtais, jo kerai yra nekenksmingi. Esu jo gero darbo ir sąžiningumo liudininkas, jei jums reikia pagalbos susigrąžinti meilužį, atkurti santuoką ir priversti vyrą ar žmoną jus mylėti ir gerbti? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Susisiekite su juo WhatsApp Chat, Viber Chat arba Telegram: +27638836445.
sherri 2023-02-07 13:35
Daugiau neieškokite pagalbos susigrąžinti buvusį partnerį. Nes kunigas Adu turi išeitį per savo susijungimo meilės burtą ir susigrąžinti buvusius meilužius, nes prieš kelias savaites su jo pagalba susigrąžinau savo EX. apsilankykite jo kontaktinėje informacijoje, jei jums reikia jo pagalbos per (solutiontemple.info) ([email protected])

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai