10 sunkumų, su kuriais susiduria kiekviena pora

Kiekviena pora anksčiau ar vėliau pamato, kad gyvenimas ne visada klostosi taip,  kaip norėtųsi. Jei susiduriate su toliau aprašomais sunkumais, žinokite: jūs nesate vieniši!
 
1. BARNIAI DĖL NIEKO
 
Yra keletas rimtų temų, kurios sukelia daugiausia konfliktų: seksas, pinigai ir vaikai, tačiau tai aptarsime vėliau. Neretai žmonės pykstasi ir dėl smulkmenų. „Santuoka – tai žaibolaidis, absorbuojantis stresą tiek iš praeities, tiek iš dabarties“, - sako psichologė Harriet Lerner savo knygoje „Santuokos taisyklės: Vadovėlis poroms ir vedusiems“. „Kai stresas užvaldo žmonės, net stipriausia pora gali atrodyti kaip turinti rimtų problemų“. Lernes pabrėžia, kad ginčas dėl nieko, pavyzdžiui, dėl netinkamai panaudoto pomidorams pjaustyti skirto peilio, gali virsti lemtingu. Norint nusiraminti, turėtumėte giliai įkvėpti ir prieš šaukiant pagalvoti, ar tikrai peilis yra problema. O jei nesusivaldėte, atsiprašykite ir paaiškinkite, kas jums iš tiesų neduoda ramybės. Tai padės išvengti didesnių problemų.
 
2. FINANSINĖS PROBLEMOS                                                                                          
 
Nesvarbu, ar tikite, kad pinigai – tai velnio išmislas, būtent finansinės problemos yra vienas didžiausių sunkumų, su kuriais susiduria poros.  „Mes susituokėme labai jauni ir dėl to esame laimingi, tačiau turėjome sunkumų tvarkantis su finansais, nes buvome pasiėmę paskolas studentams, tad turėjome ieškotis darbų, kad jas išsimokėtume“,- teigia 27 m. Chelsea iš Suomijos. „Tiesą pasakius, mūsų didžiausias tikslas buvo nusipirkti bendrus namus. Tai mums padėjo susilaikyti nuo ne taip reikalingų pirkinių, pavyzdžiui, naujos mašinos. Buvo sunku, bet dabar galime džiaugtis namais ir gyvenimu drauge.“

2 psl. »
Šaltinis: Grožio guru

Komentarai (1)

Melody 2023-03-08 11:43
Mano vardas Melody Walker. Noriu, kad visi šio forumo nariai žinotų apie daktarą Ogundelę, puikų burtininką, kuris sugrąžino man mano vyrą savo meilės burtais, jo kerai yra nekenksmingi. Esu jo gero darbo ir sąžiningumo liudininkas, jei jums reikia pagalbos susigrąžinti meilužį, atkurti santuoką ir priversti vyrą ar žmoną jus mylėti ir gerbti? Susisiekite su gydytoju Ogundele. Šis žmogus yra sąžiningas ir galingas. Susisiekite su juo WhatsApp Chat, Viber Chat arba Telegram: +27638836445.

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai