20 dovanų, kurias jūsų vaikai prisimins visą gyvenimą

Šiuolaikiniai vaikai skęsta žaislų, žaidimų ir pačių įvairiausių pramogų jūroje. Jie turi tiek visko, kad nustebinti ar pradžiuginti savo atžalas tampa nepaprastai sunku. Tačiau šias 20 dovanų jie tikrai atsimins visą savo gyvenimą, ir greičiausiai dovanos jas savo pačių vaikams. Kokios jos?
 
Tikėjimas jų jėgomis. Vaikui itin svarbu žinoti, kad patys brangiausi jam žmonės pasaulyje tiki juo. Leiskite atžalai suprasti ir pajusti, kad neabejojate jos sugebėjimais ir galimybėmis. Turbūt nustebsite sužinoję, kad kartais ir vieno žodžio pakanka, kad pažadintumėte mažylyje miegantį genijų.
 
Visos meilės išraiškos. Apkabinkite, bučiuokite, sakykite šiltus žodžius – ir nesvarbu, kiek metų jūsų vaikui. Net jeigu jam jau 30 – tai reikalinga kiekvienam žmogui.
 
Vakarieniavimas su visa šeima. Patikėkite, tokie šeimyniniai pasisėdėjimai įsirėš atmintin visam gyvenimui. Tai – nuostabi tradicija, kuri suartina, sutaiko, įkvepia ir nuramina.
 
Džiaugsmas. Džiaukitės gyvenimu ir savo vaiku. Nesigėdykite savo jausmų, juokitės kartu su vaiku, leiskite sau ir pakvailioti.
 
Stipri ir pilna šeima. Stenkitės, kad šeimos narių santykiai būtų geri. Vaikui šeima – tai pagrindas po kojomis ir atrama, kuri padeda gyvenime judėti pirmyn.
 
Savas laikas. Tai – labai brangi dovana, ypač – šiuolaikiniams vaikams. Raskite laiko vaikui kasdien, kad galėtumėte pabūti kartu, apsikabinti, pažaisti, pasivaikščioti ar netgi tiesiog pasivolioti lovoje.
 
Dėmesys. Tai dar vienas dalykas, kurio vaikams nepakanka. Ir gerumas. Žiaurumo jis išmokti suspės ir pats. O jūs rodykite gerumo ir gebėjimo užjausti pavyzdį.

2 psl. »

Komentarai

Vaikų auklėjimas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai