3 rankų šveitiklių receptai žiemai

Žiemą rankų oda patiria stiprų stresą: šaltis ir vėjas ją sausina, daro pažeidžiamą ir jautrią, todėl be drėkinamųjų ir maitinamųjų kremų apsieiti tiesiog neįmanoma. Tačiau nepamirškite ir šveitiklių – nušveisti odą reikia du kartus per savaitę. Mes pasidalinsime keliais lengvais ir labai naudingais receptukais!
 
Grietinės ir druskos šveitiklis. Minkština suragėjusią odą, mažina šerpetojimą ir paraudimus, šiek tiek lygina spalvą.
 
Reikia: 5 lašų alyvuogių aliejaus, 5 lašų citrinos sulčių, 3 šaukštų riebios grietinės, 3 šaukštų smulkios jūros druskos.
 
Viską sumaišykite, užtepkite ant rankų masažuojamaisiais judesiais, pamasažuokite ir pirštus, po 5 minučių nuplaukite šiltu vandeniu ir pasitepkite drėkinamuoju kremu.
 
Medaus šveitiklis. Aprūpina odą vitaminais ir mikroelementais, suteikia jai švelnumo ir švytėjimo.
 
Reikia: 2 šaukštų medaus, 2 šaukštų cukraus, šiek tiek vitamino E (parduodama kapsulėmis).
 
Viską greitai išmaišykite ir masažuokite į odą, kol cukrus ištirps. Palaukite 5 minutes, nuplaukite šiltu vandeniu ir pasitepkite maitinamuoju kremu.
 
Šokoladinis šveitiklis. Mažina šerpetojimą, užkerta kelią įtrūkimams, maitina odą, suteikia jai elastingumo ir švelnumo.
 
Reikia: 5 g tarkuoto šokolado arba kakavos, 5 g kakavos sviesto, 5 g ricinų aliejaus, 5 g cukraus, 10 g avižinių dribsnių.
 
Šilto vandens vonelėje ištirpinkite kakavos sviestą ir šokoladą, sumaišykite su aliejumi. Kai masė kiek atvės, suberkite į ją smulkintus avižinius dribsnius ir palikite, kad visiškai atvėstų. Tada įmaišykite cukrų ir nušveiskite odą.

Komentarai

Rankoms ir kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kiekvieną minutę gimsta apie 200 vaikų. Daugiausiai vaikų gimsta liepos mėnesį.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai