7 priežastys „išspirti“ 18-metį iš namų

Neskubėkite piktintis – tai tikrai nereiškia, kad turite išmesti atžalą iš namų, vos tik jai sueis 18 metų. Ne kiekvienas 18-metis pasiruošęs gyventi savarankiškai, tačiau paskatinti palikti gimtąjį lizdą ir palinkėti jūsų paukšteliui sėkmingo skrydžio – štai jūsų užduotis. Ir jums nereikia nerimauti, kad namai ištuštės, ir kad vaikai vieni nesusidoros. Svarbiausia, kad „išvarymas“ būtų naudingas jiems patiems.
 
Naujos gyvenimo perspektyvos
 
Anksčiau ar vėliau ateina laikas, kai tenka rinktis, kur stoti, kur dirbti ir apskritai – ką veikti gyvenime. Mokytis, praktikuotis ir dirbti neretai tenka svetur. Žinoma, gali būti baisu išleisti atžalą, baisu, kad jos tykos įvairiausi pavojai, bet juk neprotinga kliudyti ieškoti savo kelio ir savo laimės. Apmaudu, bet bėgant metams mūsų galimybės tirpsta, todėl jei norite, kad jūsų vaikui atsivertų naujos perspektyvos ir jis užkariautų pasaulį – paskubinkite jį tai padaryti kaip galima anksčiau.
 
Jis gali pasirūpinti seneliais
 
18-metis gali ne tik mokytis, bet ir uždarbiauti, rūpintis namų ūkio reikalais ir padėti vyresniajai kartai.
 
Viena iš tauriausių priežasčių „paklibinti lizdą“ – perkraustyti vaiką pas senelius (žinoma, jeigu jiems reikalinga draugija ir kokia nors pagalba, o ne nemokamas slaugytojas kiaurą parą. Vaikas gali padėti jiems apsitvarkyti namuose, nueiti į parduotuvę ar padėti pasitepti nugarą tepalu – tiek tikrai galės net ir labiausiai užimtas studentas).
 
Jis turi kur gyventi savarankiškai
 
Vargu ar jis spėjo pats nusipirkti butą, namą... Tarkim, gyvenamąjį plotą jam paliko mylintys seneliai. Jauniems žmonėms toks nuosavas plotas, kaip ir išsilavinimas, yra puiki naujo gyvenimo pradžia.

2 psl. »

Komentarai

Vaikų auklėjimas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai