Aliejai odos priežiūroje

Augaliniai aliejai – nebrangi ir veiksminga odos puoselėjimo priemonė, tačiau naudoti ją reikia taisyklingai. „Tam, kad odos priežiūra aliejais džiugintų, turime žinoti, kaip juos naudoti teisingai. Nes juk kuo stipresnio poveikio preparatas, tuo geresnių rezultatų galima pasiekti, tačiau ir rizika nusivilti padidėja“, - sakė „The Body Shop“ grožio konsultantė ir tarptautinių mokymų vadovė Giedrė Eidukaitė.

Geidžiamiausia savybė – jauninimas

Natūralūs augaliniai aliejai yra neįtikėtinai stiprus visų odai reikalingų medžiagų koncentratas. Juose yra nesočiųjų riebalų rūgščių, vitaminų, mineralinių ir kitų odai reikalingų medžiagų.

Augaliniai aliejai tinka ne tik kasdienei veido odos priežiūrai, bet ir estetinėms bei dermatologinėms problemoms spręsti. Poveikis priklauso nuo konkretaus aliejaus sudėties, tačiau, apibendrinant, gryni aliejai ir kosmetika su aliejais drėkina, maitina ir skaistina odą, mažina pigmentaciją ir atgaivina nuvargusius paakius, malšina uždegimus, kovoja su akne, ramina, minkština odą ir pasižymi daugybe kitų teigiamų savybių.

„Žinoma, moterims turbūt labiausiai patinkanti augalinių aliejų savybė – gebėjimas skatinti odos regeneracijos procesus ir stipriai jauninti, – pastebėjo G. Eidukaitė. – Taip pat daugelis mėgsta it šilkas švelnią aliejaus konsistenciją, dėl kurios užtepti ir paskirstyti priemonę ant odos ne tik lengva, bet ir malonu“.

Augliniai aliejai bei jais papildyta kosmetika gali būti naudojama bet kuriuo metų laiku. Nėra ir amžiaus cenzo, tačiau, tradiciškai, dėl stiprių regeneruojamųjų savybių augaliniais aliejais praturtinti produktai labiau mėgstami brandžios odos priežiūrai. „Jauninamasis poveikis pastebimas po 4–8 savaičių. Tai lemia ir moters amžius, nes jauna oda regeneruojasi greičiau“, - sakė kosmetologė, tarptautinės estetikų federacijos INFA ekspertė Džamilia Vaickuvienė.

2 psl. »
Šaltinis: Laikas.lt

Komentarai

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai