Ananasų dieta

Nėra nieko smagiau nei laikantis dietos valgyti mėgstamus produktus. Jeigu jums patinka ananasai, siūlome kai ką išbandyti – juk šie vaisiai gerina žarnyno peristaltiką, skrandžio ir tulžies pūslės veiklą, greitai malšina alkio jausmą ir teigiamai veikia išorę. Tai net sunku pavadinti dieta –  greičiau dviem iškrovos dienomis per savaitę. Nepakenkdama organizmui galėsite numesti 2 (ir daugiau) kg.

Kai kurie dietologai teigia, kad ši dieta labai efektyvi, tačiau yra ir skeptikų. Šiaip ar taip, spręsti jums – 100 g ananasų turi tik 48 kalorijas ir daug kalio druskos. Juose yra beveik visų organizmui būtinų vitaminų ir mineralinių medžiagų. Be to, šie vaisiai padeda pašalinti ir skysčių perteklių, veikia kaip diuretikai.

Per vieną dietos dieną būtina suvalgyti maždaug 2 kg ananasų ir išgerti litrą jų nesaldintų sulčių. Dienos normą geriausia padalinti į penkias dalis, o sultis gerti pertraukų metu. Gerti vandenį, kavą ir arbatą draudžiama, naudoti galima tik šiuos produktus.

Kitas (supaprastintas) dietos variantas: be jau minėtų dalykų galima suvalgyti ir 100 g liesos varškės, 100 g neriebios jautienos arba virtos paukštienos, gabalėlį ruginės duonos.

Dienos meniu:

  • 2 kg ananasų,
  • 1 l ananasų sulčių,
  • 100 g liesos varškės (nebūtina),
  • 100 g vištienos (nebūtina),
  • 50 g ruginės duonos (nebūtina).

Komentarai

Dietos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama