Apie graikiško stiliaus šukuosenas

Kaip šiandien mėgstama pajuokauti, „visa, kas nauja, tėra pamiršta sena“. Na, senovės Graikijos rūbų, avalynės, papuošalų ir, žinoma, šukuosenų stilius žavi žmoniją jau ne vieną tūkstantį metų, tad pamirštu ir naujai atrastu dalyku jo pavadinti negalima... Tiesa ta, kad mūsų laikais jis tebereiškia tikslų, rafinuotą ir saikingą grožį, moteriškumą ir švelnumą, originalumą ir idealumą. XXI amžiuje jis gana populiarus, yra taikomas interjere ir mene, aprangoje ir įvaizdyje apskritai. Visa tai nesunkiai paaiškinama – juk kiekviena dailiosios lyties atstovė nori jaustis kaip tikra deivė, užburti aplinkinius savo grožiu. O kas gi gali būti geriau už klasikinį pavyzdį?

Graikiško stiliaus šukuosena – vienas iš puikiausių būdų suteikti savo įvaizdžiui nepakartojamumo ir originalumo. Ji apima romantiką, paprastumą ir eleganciją, daro moterį patrauklia dama. Šukuosena subtili, tačiau ne per daug įmantri, jausminga, tačiau nelengvabūdiška. Tokiai moterim po kojom atsiduria visas pasaulis. Ne veltui daugelis mados etalonų (dainininkių, aktorių) pirmenybę taip pasipuošia prieš žengiant raudonu kilimu, dalyvaujant įvairiuose renginiuose ir fotosesijose.

Graikišku stiliumi sudėtos sruogos idealiai papuoš einančią į pasimatymą moterį, į išleistuves išsiruošusią panelę, merginą, einančią į teatrą, vestuves arba restoraną. Be to, puiku tai, kad senovės deivės įvaizdis gali būti labai įvairus, todėl kiekvienai dienai galima susikurti vis kitokį variantą.

Kokia graikiškos šukuosenos esmė?

Bet kokios graikiškos šukuosenos pagrindas yra ilgos plaukų sruogos. Lengvos žemyn krentančios garbanos neturi likti visiškai palaidos – reikia, kad jos būtų iš dalies arba visiškai suimtos. Plaukai gali būti supinti į kasą, suimti į nelabai tvirtas uodegėles, susukti į aukštą kuodą arba supinti aplinkui galvą lankeliu. Tokios ypatybės šukuosenai suteikia ne tik šarmo, tačiau ir praktiškumo, patogumo. Kadangi graikiškos šukuosenos nėra sudėtingos, pasidaryti jas užtrunka trumpiau, negu vakarinę šukuoseną, tačiau atrodo labai efektingai ir puošniai.

2 psl. »

Komentarai (5)

Izabele 2013-12-03 19:31
O gali schema parasyti nu kaip ja daryti.
as debile 2012-07-19 18:08
lala negrazu ziuret
Šatenė 2012-04-06 13:38
Graikiško tipo šukuosenos (bent jau kaip filmuose rodo) atrodo fantastiškai. O kai gerai pagalvoji, galima ir pačiai pasidaryt, nes iš esmės nieko ten sudėtingo nėra. Tik trupučio įgūdžių reikia
Emilija 2012-04-06 10:18
Ech, ta nesenstanti klasika... Nuotakos su tokiom šukuosenom atrodo tikrai įspūdingai, bet kasdieniame gyvenime beveik nematau
Salomeja 2012-04-05 21:43
Man taip grazu antikiniu laiku sukuosenos ir mados

Šukuosenos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai