Apie rudeninę avalynę nėščiosioms

Gera savijauta priklauso nuo daugelio dalykų. Vienas iš jų – patogi avalynė. Ypač tai tampa svarbu paskutiniais nėštumo mėnesiais, kai kojos tinsta, o vaikščioti darosi vis sunkiau...
 
Rudeninį apavą reikia rinktis atsižvelgiant į oro sąlygas ir asmeninius poreikius.
 
Medžiagos: natūralios, gana minkštos, leidžiančios odai kvėpuoti. Avalynė turi netrinti odos, nes, kaip jau minėta, vakare kojos būna patinusios. Nėščiosios dažnai skundžiasi padidėjusiu kojų prakaitavimu ir „kaitimu“, todėl net vėlyvą rudenį galima pamatyti būsimųjų mamyčių, apsiavusių lengvais sportiniais bateliais.
 
Modeliai: jokių smailų kulniukų ir aukštakulnių. Kulnai turi būti neaukšti ir stabilūs, patys batai – neveržiantys pėdos, ir pageidautina – nesmailėjančiais galais.
 
Sportiniai bateliai ir sportinės basutės – turbūt pati tinkamiausia avalynė permainingiems rudens orams. Tvirtesnei avalynei reikėtų įsigyti ortopedinius įdėklus.
 
Padai turi neslysti, kad išvengtumėte traumų, storesni ir lankstūs (kad tiktų lietingam orui).
 
Geriausiai, žinoma, tiktų speciali avalynė nėščiosioms, tačiau ne pro šalį pasidairyti ir tarp sportinių modelių. Matuotis batus geriausia vakare (antraip rizikuojate, kad į pirktus ryte pabrinkus kojoms tiesiog nebeįlįsite). Netaupykite – kokybiška ir gerai parinkta avalynė gal ir kainuos kiek daugiau, tačiau padės sumažinti nugarai tenkantį krūvį ir išvengti kojų tinimo.

Komentarai

Sveika gyvensena

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ar žinojote, kad suaugęs žmogus turi 206 kaulus, o vaikas – 300 (kai jie auga, kai kurie kaulai susijungia į vieną)

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai