Apie žymiausią Švedijos... karvę (konkursas)

Pati žymiausia Švedijos karvė yra Mamulė Mū. Kada visos karvės ramiai ganosi pievose, Mamulė Mū ieško įdomesnių užsiėmimų. Visą gyvenimą tingiai žiaumoti žolę, kai šitiek pojūčių dar nepatirta?! Važinėtis dviračiu, karstytis po medžius, įsirengti sūpynes – šitai Mamulei Mū įdomu. Jos draugė Varna puikiai žino, kad toks begalinis smalsumas prie gero nepriveda ir dažnai būna teisi.

Švedijoje istorijos apie Mamulę Mū ir Varną yra labai populiarios ir mėgstamos vaikų bei suaugusiųjų. Jas išgalvojo švedų rašytojai Jujja ir Tomas Wieslanderiai, o iliustracijas nupiešė Svenas Nordqvistas, Lietuvos skaitytojams pažįstamas iš knygelių apie dėdulę Petsoną ir Findusą.

Leidyklos „Nieko rimto“ interneto svetainėje šiuo metu galima rasti ne tik dvi pašėlusias paveikslėlių knygas „Mamulė Mū skaito“ ir „Mamulė Mū čiuožinėja nuo čiuožyklos“, bet ir linksmų galvosūkių bei užduočių knygelių.


Dalyvaukite konkurse PasMama.lt „Facebook“ paskyroje ir laimėkite pasirinktą knygelę ar CD apie Mamulės Mū nuotykius!

Visų dalyvių laukia šauni staigmena!

Konkurse dalyvaukite čia!


Dar daugiau knygų, kurias galima ir virtualiai pavartyti „Nieko rimto“ internetiniuose namučiuose: www.niekorimto.lt

Komentarai

Skaitiniai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai