Atsisveikink su vienatve ir patirk meilę po vos 200 puslapių!

„Norėjau parašyti knygą iš savo moteriškos pozicijos ir norėjau ją skirti moterims. Man atrodo, kad visai neblogai pavyko!“ - žaviai juokadamasi apie savo knygą „Kaip susirasti svajonių vyrą?“ pasakoja  autorė Ineta Grytė.

Ilgai moterų ir vyrų santykius angrinėjusi, patirtį turinti, daugeliui padėjusi atrasti kelią į laimę, susidoroti su asmeninėmis problemomis ir labiau pasitikėti savimi išmokiusi žmonių santykių specialistė prie kavos puodelio dar kartą dėkoja tiek savo draugėms, kurios paskatino imtis plunksnos (tiksliau, atversti teksto redagavimo programos langą kompiuteryje), tiek ir savo antrajai pusei su kuriuo moteris susipažino pati laikydamasi savo patarimų, taip patvirtindama savo knygos  veiksmingumą.

Klystume, jeigu knygą „Kaip susirasti svajonių vyrą?“ vertintume, kaip instrukciją, kuri padės atrasti tą vienintelį. Tai, visų pirma, kelias į pačią save, savo moteriškumą, tai pasitikėjimo savimi ir meilės sau vadovėlis, o juk tuomet kada mylime pačios save, tai ir mus myli. „Niekuomet nepamiršk, kad šiame pasaulyje esi vienintelė ir nepakartojama, o tavo ateitis yra tik tavo pačios rankose! “ - kaip tikra geriausia draugė primena Ineta.

Ši knyga kupina moteriškų patarimų, tikrų gyveniškų istorijų, tiek iš autorės, tiek ir iš jos aplinkos žmonių kasdienybės, tad su kiekvienu žodžiu labai lengva susitapinti, o lengvas, bet informatyvus rašymo stilius skaitymą paverčia malonumu: „Sąmoningai vengiau sudėtingos terminologijos, mokslinio stiliaus, nenorėjau knygos užkrauti statistika ir tyrimų aprašymais – jeigu kada tapsiu dėstytoja ir rengsiu vadovėlį studentams, tai tuomet rašysiu kitaip... Ši knyga man pačiai labai brangi ir asmeniška, aš pati ja tikiu, norėjau savo žiniomis ir patarimais pasidalinti su didesniu ratu žmonių, juk anaiptol ne visi gali sau leisti lankytis pas psichologą, o, tuo tarpu, toks, internetinis knygos formatas ir pigus, ir plačiai bei greitai pasiekiamas“ - pasakoja knygos autorė.

2 psl. »

Komentarai

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai