Babyblog.lt įspūdžiai apie Lidl Lupilu sauskelnes

Sveikos, mielosios,

šiandien noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie daugumos mamų mėgstamas Lidl Lupilu sauskelnes :)

 

  • Kaina: priklauso nuo dydžio, bet svyruoja tarp 6-8 Eur už pakuotę. Vidutiniškai vienų sauskelnių (vieneto kaina) – apie 0,23 Eur.
  • Kvapas: atidarius pakuotę negalima užuosti jokio kvapo. Sauskelnės tikrai bekvapės, kas yra man asmeniškai didelis pliusas.
  • Patogumas: sauskelnės pasirodė patogios, nes yra labai plonos, taip pat tarp kirkšnyčių esanti medžiaga yra ne tik labai švelni, minkšta, bet ir tampri, tad nevaržo vaiko judesių, neužspaudžia kojyčių. Dar didelis pliusas – galinė sauskelnių dalis turi paaukštinima, tarsi apsaugą nuo pratekėjimo ir kartu patogumą vaikui, nes tikrai nenusmunka ar nenusislenka žemyn, laikosi puikiai prigludusios.
  • Sugeriamumas + pralaidumas: sakyčiau, sugeria tikrai gerai. Pilnos „nesukietėja“, nesusidaro kažkoks „burbulas/akmuo“; tas tikrai svarbu, jeigu vaikas ilgiau užsibūna su sauskelnėmis.
  • Avarijų tikimybė: neįvyko nei viena avarija sunaudojus net keletą pakuočių.
  • Drėgmės indikatorius: šios sauskelnės jo neturi, bet man asmeniškai ir nereikalinga, nes akivaizdžiai galima matyti, kada sauskelnės yra pilnos :).
  • Lipdukai: tamprūs, daugkartinio naudojimo.
  • Alergijų tikimybė: mano mažoji yra gana alergiškas vaikas. Pradedant maistu, baigiant sauskelnėmis. Lidl Lupilu sauskelnės nesukėlė jokio bėrimo, paraudimo ar kokios alerginės reakcijos. Kiek žinau, jos yra patvirtintos dermatologų, tad jautriems užpakaliukams turėtų tikrai tikti.


Reziumė: nors Lidl Lupilu sauskelnės palyginus nebrangios, yra tikrai labai neblogos. Ypač plonos, švelnios, neturinčios jokio kvapo, net ir prisigėrusios šlapimo, neskleidžia jokių kvapų. Puikiai tinkančios, patogiai prigludančios sauskelnės.

Kur ieškoti: Lidl parduotuvėse.

Komentarai

Kūdikių higiena

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai