„Baldų rojaus“ aukcione – baldai nuo 1 euro

Vienas didžiausių baldų prekybos centrų „Baldų rojus“ skelbia stulbinančią akciją – kviečia baldus įsigyti nuo 1 euro. Jau ateinantį šeštadienį, birželio 27 dieną 13 val., prekybos centro kieme prasidės antrasis naujų baldų aukcionas, kuriame visų baldų pradinė kaina bus vienas euras.

Pirmasis toks aukcionas buvo stebėtinai sėkmingas – pirkėjai tiesiog „iššlavė“ visus baldus ir sutaupė daug pinigų namų įsirengimui ar atsinaujinimui. Dauguma baldų buvo parduoti pigiau nei rinkos kaina. Vidutinė baldų kaina sudarė 57 proc. realios jų vertės. Buvo baldų, kuriuos pirkėjai įsigijo už 500 litų, nors jų kaina siekė ir pusantro tūkstančio litų.

Pirmajame naujų baldų aukcione buvo parduoti 47 baldai. Pirkėjai galėjo įsigyti tokių gamintojų, kaip „Magrės baldai“, „Drakonita“, „Dextera“ ir kitų žinomų prekės ženklų, gaminius. Kokie baldai atsidurs ant aukciono „prekystalio“, galima susipažinti internetinėje svetainėje www.baldurojus.lt.

Komentarai

Interjeras

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai