Besilaukianti manekenė stebina itin lieknu kūnu (foto)

Modeliu dirbanti Hannah Polites išlieja daug prakaito sporto salėje ir kruopščiai derina mitybą, tad ji gali puikuotis tvirtu, lieknu kūnu. Moteris laukiasi jau šeštą mėnesį, tačiau jos figūra pasikeitusi labai menkai, pažvelgus į ją nė neįtartum, kad Hannah nėščia!

Modelis nevengia viešinti atvirų nuotraukų, ji taip pat rašo asmeninį tinklaraštį, kuriame uoliai dalijasi sveikos gyvensenos patarimais. Tiesa, daili moteris sulaukia ne vien pagyrų - nemažai komentatorių jaudinasi dėl dar tik gimsiančio vaikelio bei kaltina jo mamą pernelyg ribojant mitybą, pasirenkant perdėm didelį fizinį krūvį.

Pati Hannah tvirtina, kad tiek ji, tiek ir mažylis yra visiškai sveiki, o liekną figūrą net ir vėlyvo nėštumo metu lemia genetika bei tvirtas pilvo presas. Ji taip pat pabrėžia niekada nerizikuosianti kūdikio sveikata, tad nepagrįsti įtarinėjimai bei skaudūs komentarai ją žeidžia.Daugiau Hannah Polites nuotraukų: https://www.instagram.com/hannahpolites/

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai