BILIETADIENIS – šventė už geriausia kaina įsigytus bilietus!

Svarbi žinia – norint įsigyti bilietus geriausia kaina nebereikia laukti nuolaidų!
Iki šiol savaitės pradžia siedavosi su sunkiais darbadieniais. Tačiau dabar pirmadieniai ir antradieniai keičia pavadinimą ir tampa BILIETADIENIAIS! Būtent jų metu iš anksto suplanavę aplankyti naujausius renginius, už juos mokėsite mažiausiai. Vėliau bilietai tik brangs ir net įvairių akcijų metu geresnės kainos nerasite. Negana to, BILIETADIENIŲ metu parduodami ir niekur neplatinti bilietai. Tad tokiais atvejais patys pirmieji rinksitės vietas, iš kurių renginį matysite geriausiai. Laukti geresnių pasiūlymų nebeverta, nes tokių tiesiog nebus!


Kaip reikia švęsti BILIETADIENIUS? Paprasta:
1. Nuo trečiadienio iki sekmadienio interneto puslapyje http://www.bilietai.lt/bilietadienis arba specialioje Facebook programoje http://on.fb.me/1gCXCVg peržvelkite, į kuriuos renginius bilietai bus pardavinėjami artėjančio BILIETADIENIO metu.

2. Vos prasidėjus BILIETADIENIUI – nuo pirmadienio 6 val. ryto pamatysite, kiek kainuoja bilietai į Jus dominančius renginius.

3. Kuo greičiau išsirinkite geriausias vietas pasirinktame renginyje ir įsigykite bilietus už mažiausią kainą.

4. Nustebinkite draugus jau suplanuotomis pramogomis už geriausią kainą ir kvieskite juos padaryti tą patį. Patarkite nedelsti – bilietų kiekis ribotas.

Bilietai į naujausius renginius geriausia kaina – kiekvieną pirmadienį ir antradienį. Tegul BILIETADIENIAI tampa geru įpročiu, dėl kurio Jūsų laisvalaikis bus įdomesnis, patogesnis ir turtingesnis!

Šį pirmadienį antradienį vykstančio BILIETADIENIO metu galite įsigyti bilietus į Vilniaus mažojo teatro spektaklius "TRYS SESERYS" ir "MADAGASKARAS", į PREMJERINĮ spektaklį "MANO TĖVAS - AGAMEMNONAS", DOMINO teatro spektaklius "Mano žmonos vyras", "Bučiuoju, Oskaras", į Viktoro Koroliovo koncertą: baltų rožių puokštė, į rungtynes LKL: Kauno "Žalgiris" - Pasvalio "Pieno žvaigždės" bei daugelį kitų renginių!

Daugiau informacijos: http://www.bilietai.lt/bilietadienis. Geriausių BILIETADIENIO pasiūlymų niekuomet nepraleisite užregistravę savo elektroninį paštą. BILIETADIENIO naujienos jus pasieks elektroniniu paštu ir galėsite būti pirmaisiais, kurie įsigija bilietus GERIAUSIA kaina!

Komentarai

Šeima ir laisvalaikis

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama