Bioseksas - lovoje šis tas naujo

Kokių asociacijų jums kelia terminas „bioseksas“? Gal įsivaizduojate ką nors panašaus į meilės žaidimus kur nors žalioje pievutėje arba lauke tarp traktoriaus ir kombaino? O gal lytinius santykius sterilioje aplinkoje? Galima numanyti, kad „žaliajame“ sekse atsisakoma bet kokių cheminių priedų, tačiau kaip visa tai atrodo ne teoriškai, o praktiškai?

Terminai „BIO“, „ECO“ ir „Organic“ matomi ant daugelio produktų pakuočių. Pasižvalgykite po bet kokio prekybos centro lentynas, ir rasite ne vieną ir ne dvi tokio pobūdžio prekes. Terminą „BIO“ galima išversti kaip grįžimą atgal į gamtą. Tas pats pasakytina tiek apie maisto produktus, tiek apie kosmetiką, tiek ir apie seksą.

Kodėl gi žmonės, vartojantys bioproduktus, naudojantys biokosmetiką, ir tie, kurie rengiasi ekologiškais rūbais, negalėtų pakeisti iš chemijos pagamintų sekso žaisliukų natūraliais? Tokia filosofija privedė iki to, kad rinkoje atsirado spraga, kurią buvo būtina užpildyti. Dabar jau galima įsigyti organiškų sekso prekių, pagamintų iš ekologiškų medžiagų ir nesukeliančių alergijos, astmos, nevaisingumo ir kitų panašių problemų.

Žaisliukai bioseksui

Europoje jau yra ne viena parduotuvė, kurios lentynose galima rasti „žalių“ sekso žaisliukų. Taip,  jie yra ekologiškai švarūs, vadinasi, ir saugūs naudoti. Ekožaislai – fenomenalus reiškinys. Jų paklausa auga, tad didėja ir pardavimų apimtys. Jeigu kada užsuksite į sekso reikmenų parduotuvę, pasidomėkite, ar ten nėra tokių prekių. Kraštutiniu atveju galima tiesiog paimti tepalų, gelių ir kitų panašių dalykų, pagamintų iš medžiagų, artimiausių natūralioms. Kas žino, gal tai puikus būdas maloniai nustebinti antrąją pusę?

2 psl. »

Komentarai (1)

ligita vaiciulyte 2012-04-03 19:48
vejai

Suaugusiųjų santykiai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai