Brandžios veido odos priežiūra

Kad moteris visada atrodytų puikiai, ji turi didelį dėmesį skirti odos priežiūrai. Mes dar jaunystėje išmokstame, kaip rūpintis savo odos tipu, tačiau sulaukus trisdešimties penkerių daug kas pasikeičia. Oda subręsta, vadinasi, priežiūros jai reikia jau kitokios. Ji tampa sausesnė, ant jos atsiranda smulkių raukšlelių, kurios, bėgant laikui, vis gilėja. Jeigu jaunystėje turėjai gražią odą ir ji nekėlė tau jokių rūpesčių, po trisdešimt penkerių reikėtų ją prižiūrėti kruopščiau, kad ji ir toliau išliktų sveika ir jauna.

Kodėl tokio amžiaus moterims atsiranda panašių problemų? Viską galima paaiškinti labai paprastai: sutrinka kraujotaka, tad odos dangalai yra prasčiau maitinami ir aprūpinami būtinomis medžiagomis. Be to, naujos ląstelės nebesigamina tais pačiais tempais. Dėl šių priežasčių odai reikia padėti, o pradėti patartina nuo dienotvarkės koregavimo.

Būtina sureguliuoti savo laiką: kada eini miegoti, kada valgai ir ilsiesi. Kitaip tariant, laikytis režimo, nes dažni pokyčiai daro įtaką ir psichologinei būsenai. Reikėtų atsisakyti ir žalingų įpročių: dažno alkoholio vartojimo, rūkymo (visa tai, kaip ir bloga nuotaika, palieka veide savo pėdsaką, ir tai tikrai ne metafora).

Taip pat labai svarbu atminti, kad ypač neigiamai brandžią odą veikia per didelis kiekis ultravioletinių spindulių. Dėl šios priežasties būtina riboti saulėje praleidžiamą laiką, naudoti apsaugines priemones su UV filtrais. Būtina gerti daug skysčių (bent po pusantro litro per dieną), nes būtent jų trūkumas skatina ląstelių senėjimo procesus. Geriausiai tiks vanduo, vaisių sultys ir žalioji arbata.

Brandžiai odai atliekamos įvairios procedūros: valymas, maitinimas, tonizavimas, drėkinimas, papildomas dėmesys skiriamas jos apsaugai. Ypač trisdešimt penkerių sulaukusioms moterims reikėtų pasirūpinti odos maitinimu – dėl jo trūkumo oda sausėja ir atsiranda raukšlių. Ypač gerai įsiskaityk į priemonių sudėtį: jose turėtų būti retinolio ir hialurono rūgšties, padedančios sugerti ląstelėms daugiau drėgmės.

2 psl. »

Komentarai (3)

auryte 2012-09-10 14:23
laura beaumont ,tai puiki galimybe islikti jaunoms. naudoju as ta kosmetika ir esu labai patenkinta.paulaavenue.lt
Jelena 2012-02-07 11:40
Aš dar neturiu 30, bet pastebėjau, kad masažas tikrai pagerino veido odos būklę. Kakta tapo daug lygesnė :)
Emilija 2012-02-07 10:29
Dažniau reikėtų pas kosmetologą apsilankyt

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai