Būtina žinoti: paakių priežiūra

Toli gražu ne kiekviena moteris gali pasigirti idealia paakių oda. Tai suprantama: šioje vietoje ji labai švelni ir jautri, o epidermio sluoksnis itin plonas. Aplink akis beveik nėra riebalų liaukų, kurios apsaugotų odą nuo išsausėjimo ir raukšlių atsiradimo. Raumenų, išlaikančių odos stangrumą, taip pat mažai, o kolageno skaidulos sudaro po akimis tinklelį – dėl šios priežasties ji lengvai tempiasi. Visos šios priežastys lemia greitą paakių odos senėjimą, raukšlių ir patinimų po akimis atsiradimą.

Nuo 25-erių kiekviena moteris turi nepamiršti tinkamai pasirūpinti šiuo jautriu odos lopinėliu: kaip ir veidą, jį reikia valyti, tonizuoti ir maitinti. Skiriasi tik priemonės – naudojamų paakiams priemonių tekstūra švelnesnė.

Valymas

Paprastai valant makiažą naudojamas įprastas kosmetinis veido pienelis, tačiau daug geriau naudoti specialiai šiai sričiai skirtas priemones. Esmė ta, kad tokio pienelio PH smarkiai skiriasi nuo ašarų, o tai sukelia šiokių tokių paakių odos problemų. Gerai tinka tos akių makiažo valymo priemonės, kurias sudaro du nesusimaišantys sluoksniai: pirmasis – tai labai lengvi aliejai, nuvalantys vandeniui atsparią kosmetiką, antrajame yra raminamųjų augalų ekstraktų (nuvalo vandeniui neatsparią kosmetiką). Užpilkite akių pienelio ant vatos tampono ir švelniais judesiais iš viršaus į apačią nuvalykite makiažą ir nešvarumus. Tokios priemonės naudingos dar ir tuo, kad stiprina blakstienas.

Tonizavimas

Tam naudojami įvairūs losjonai ir tonikai. Ši procedūra ramina odą, suteikia jai gaivumo ir aksominio švelnumo. Tonizuojamoji priemonė lengvais judesiais paskirstoma aplink akis arba užpilama ant dviejų vatos tamponų, kuriuos reikia uždėti porai minučių ant akių.

2 psl. »

Komentarai (8)

tiesiog mergina 2012-08-03 03:04
o mano paakiai nuo prigimties labai juodi ir idube mokykloje negaliu isvengti patyciu pastoviai juokiasi kad atrodau kaip kasnors du fanarus butu istate ...ka va tokiu atveju daryti.mamai jau pasakiau kad astuoniolikos noriu plastines paakiu operacijos nes i mokslus tokiais paakiais tikrai nestosiu kad dar kokius 3-4 metus reiktu kentet patycias...
Missy 2012-01-21 20:16
kartais reikia susitaikyti su tuo kas nepataisoma ir naudoti maskavimo priemones :) jei turit paburkusius paakius, geriausia priemone paakiu kremukas su metaliniu rutuliuku ir kofeinu sudetyje. Ryte patpkit kasdien ir problemos nebera.
Mirtai 2011-12-30 15:56
Uztai pacios pastebi :) juk ne tik del aplinkiniu viskas...
Mirta 2011-12-30 10:48
Man atrodo, kad moterys per daug jaudinasi dėl savo išvaizdos. Daugelio jų įsivaizduojamų trūkumų aplinkiniai iš tikrųjų net nepastebi
Gabrielė 2011-12-30 07:07
Raukšlelės - natūralu (ir net gražu). Nereikia pulti į paniką :)
Amelija 2011-12-29 21:30
Man apie akis labai anksti atsirado mimikos raukšlių. Manau, kremai nepadės. Turėčiau mažiau šypsotis, bet neišeina :)
Luka 2011-12-29 21:09
drekinti butina nuo ankstyvo amziaus, nes paakiu oda labai plona ir greit prades rauksletis
Ara 2011-12-29 19:07
as pati visai neskiriu demesio paakiams bet jau dabar matau, kad jie vis dazniau uzburksta ir buna pajuode. Reikes pabandyti kokius kompresus ar tiesiog nuolatini drekinima.

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Statistikos duomenimis, 3-4 metų amžiaus vaikai kiekvieną dieną pasako maždaug 12000 žodžių ir užduoda apie 900 klausimų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai