Daugiau dėmesio jaunoms šeimoms - „Lidl“ pristato išplėstą „Lupilu“ prekių asortimentą

Gamintojo nuotr.

Nuo šiol prekybos tinklas „Lidl“, skirdamas itin didelį dėmesį jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus, siūlys įsigyti dar daugiau pirkėjų jau pamėgtų vaikų prekių, pažymėtų prekės ženklu „Lupilu“.

„Lidl“ parduotuvėse Lietuvoje šeimos nuo šiol ras atsinaujinusį ir gerokai praplėstą prekių asortimentą vaikams: įvairaus aukštos kokybės maisto, sauskelnių, higienos prekių, drabužėlių. O visų perkančių „Lupilu“ prekių jau nuo vasario 1 d. laukia loterija, kurios metu bus galima laimėti „Lupilu“ prekių krepšelį.

Viena iš šio prekės ženklo ambasadorių tapo „Mamų radijo“ įkūrėja Laura Mazalienė, su vyru auginanti 2 metų Deimilę ir pusės metų Aurėją. Dviejų dukryčių mama pasakoja, kad jos gyvenimo ritmą dažniau diktuoja mergaitės, tačiau yra kelios gudrybės, kurios padeda visai šeimai atitrūkti nuo buities ir džiaugtis tik buvimu kartu. Mėgstanti gaminti Laura prisipažįsta, kad kelionėse praverčia pirktos tyrelės.
 „Nelaikau savęs prasta mama, kad nevaikštinėju apsikrovusi indeliais su savo gamybos maistu. Man daug svarbesnis mūsų šeimos laikas kartu, o ne nesibaigiantis stovėjimas prie puodų. Gaminu daug, bet tikrai nedarau tragedijos, jei dukroms tenka pasiūlyti ir tyrelės, pirktos parduotuvėje. Dažnai ilsimės Pietų šalyse, ten vargiai rasite sočias tyreles be druskos, net ir patiems mažiausiems“, - pasakoja Laura.

Išbandžiusi prekės ženklo „Lupilu“ produkciją, jauna mama prisipažino, kad labiausiai nustebino sauskelnės. „Abiejų dukrų oda itin jautri. Man svarbiausia, kad sauskelnės neturėtų jokio kvapo ir nedirgintų odos, aišku, nekeltų diskomforto vaikui. Anksčiau dukroms pirkome japoniškas sauskelnes, jos tikrai labai puikios, bet be galo brangios. Nepabandžiusi „Lupilu“, net nebūčiau pagalvojusi, kad mano dukroms gali tikti kitokios sauskelnės“, - prisipažįsta Laura.

2 psl. »

Komentarai (1)

Garbane 2018-02-02 17:08
Taip, lb megstu lidl ir vaikiskas jos prekes, bet turiu liudna pastebejima, gaila kad lidl neturi kasu skirtu mamoms su vaikais nes db, kai salta, vaikas lopsy siltai uzklotas, ilgai eilese buti negaliu..todel renkuosi ne paslaptis koki prekybos centra

Kūdikių higiena

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Korėjoje į vaiko amžių įskaičiuojami tie 9 mėnesiai, kuriuos jis praleido motinos įsčiose, todėl korėjiečiams visada metais daugiau, nei jų bendraamžiams iš kitų šalių.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai