Dieninis makiažas: piešiame akių kontūrą

Akių linijos tapo populiarios jau praėjusio šimtmečio viduryje, kuomet aktorės ir modeliai būtent tokiu būdu stengėsi pabrėžti savo akių formą, arba ją tiesiog patobulinti. O kaip žinia, visa, kas gera, iš mados neišeina.

Kodėl gi akių linijos paryškinimas toks populiarus? Atsakymas labai paprastas: todėl, kad tai pats lengviausias būdas išryškinti akių formą ir suteikti žvilgsniui gilumo. Be to, tai tinka visoms moterims, tereikia atrasti formą, kuri labiausiai dera prie bendros veido formos.

Šiandien mes patarsime, kaip pasidaryti idealų dieninį makiažą. Šį kartą dieninio makiažo pavyzdžiu pasirinkome Angelinos Jolie įvaizdį. Jis lengvas, tačiau pakankamai išraiškingas, todėl puikiai tiks kiekvienai merginai.Jei naudoji makiažo pagrindą, vasaros metu užtepk nedidelį jo kiekį ant drėgnos kempinės ir tolygiai paskirstyk ant veido odos. Drėgna kempinė makiažo pagrindui suteiks lengvumo, todėl oda atrodys skaistesnė ir natūralesnė.

Šešėlius rinkis matinius arba pusiau matinius. Spalvų gama turėtų būti pakankamai gaivi: nuo šviesiausių atspalvių iki lengvai rudos. Šviesia spalva padenk visą akies voką, o išorinius akių kampučius ties blakstienų linija ir šiek tiek aukščiau paryškink tamsesniais atspalviais. Kad akys tiesiog spindėtų, po antakių linija galima patepti šiek tiek labai šviesios spalvos šešėlių.

Dabar atėjo metas pagrindiniam akcentui: akių kontūro piešimui. Geriausia akies liniją piešti skysto akių kontūro pieštuku. Tiesiog švelniai ir atsargiai perbrauk plonytę liniją ties viršutinėmis blakstienomis nuo vidinio akių kampučio iki išorinio. Kad linija atrodytų lengva ir tiesi, nesistenk jos nupiešti visos be sustojimo. Pabandyk tai daryti mažais brūkšneliais. Kai nupieši pirmąją liniją, tie išoriniu kampučiu kilstelėk pieštuką vos vos aukščiau ir brėžk liniją link akies voko vidurio. Tokiu būdu ties išoriniais akies kampučiai linija bus šiek tiek storesnė, nei ties vidiniais.

2 psl. »

Komentarai (7)

juste 2013-11-11 20:35
koki kontura patartut?
Gerda 2012-05-17 13:25
cca - rinkis šviesesnį pieštuką, tinkantį prie šviesių plaukų ir odos.
Simona 2012-05-07 20:23
O as apsivedu tik apatine linija, virsutines nelieciu. Kitaip man netinka - tokios jau mano akys. Kartais, kai netingiu, siek tiek (apie centimetra) pravedu virsutinio voko dali nuo isores link vidurio - tada akys atrodo kaip kates :)
Regina 2012-04-24 11:07
o ką, kai kurioms netgi labai gražiai atrodo, kai apvesta ir apatinė linija. Čia jau kaip kam
Vilkė 2012-04-24 09:07
Pabandžiau, man patiko
Dovilė 2012-04-23 17:17
cca, o tu pabandyk nupiešti kontūrą ir tuomet švelniai jį pratrinti su paprasčiausiu vatos pagaliuku, kad jis nebūtų toks ryškus
cca 2012-04-23 17:16
Man netinka kontūras, nes akys atrodo mažytės ir per daug ryskios prie mano sviesiu plauku ir isbalusio veido

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai