Dieta „Minus 60“

Maitinimosi sistemą „Minus 60“ sukūrė jauna moteris, žurnalistė ir rašytoja, neturėjusi jokių specialių medicininių žinių, tačiau labai norėjusi sulieknėti. Po gimdymo ji priaugo daug viršsvorio, kurio jauna ir gražis moteris norėjo atsikratyti, tačiau atsisakyti pamėgtų produktų buvo labai sunku! Taip atsirado „Sistema minus 60“, kuri dabar aptarinėjama įvairiuose moterų forumuose.

Daugelis svajoja išbandyti tai ant savęs ir per pusantrų metų sulieknėti dvigubai, nuo pradinio 120 kg svorio iki 60 kg, išsaugant kūno grožį ir odos stangrumą.  

Autorė tvirtina nesinaudojusi nei plastinės chirurgijos, nei dietologų paslaugomis, nevartojusi jokių liekninanančių tablečių. Rezultatas buvo pasiektas mitybos sistemos pakeitimu ir fiziniu aktyvumu, beje, nealinančiu. Sėkmės paslaptis – aiški motyvacija. Ji labai troško tapti liekna.

Medicinos požiūriu, „Minus 60“ – tai ne tiek dieta, kiek mitybos sistemos pertvarkymas ir griežtas dienos režimo laikymasis. Šis svorio mažinimo metodas tinka žmonėms, kurie negali staigiai keisti mitybos įpročių ir riboti savęs tam tikrais produktais. Valgyti galima viską – net tortukus, jei labai panorėsi. Visa esmė tame, kad valgyti reikia griežtai nustatytu laiku, nepažeidžiant režimo.  

Sistemos „Minus 60“ ypatumai

Laikantis šios sistemos ir tikintis rezultatų, būtina laikytis tam tikrų principų.

Maitinimasis turi būti suskirstyta į tris dalis – pusryčius, pietus ir vakarienę. Jei pietus ir vakarienę galima būtų praleisti, tai pusryčiauti teks bet kuriuo atveju, net jei anksčiau apsieidavai ir be pusryčių. Tai principinis momentas, nes pusryčių metu įvyksta medžiagų apykaitos ir kalorijų deginimo sistemos „paleidimas“ į darbą. Nebūtina pusryčiams valgyti daug – tai gali būti keli skrebučiai su kava ar šiek tiek košės.

2 psl. »

Komentarai (14)

vardukas 2013-05-08 07:56
minus 7 kg per du menesius , devenu sia sistema o ne dieta
neabejinga 2012-08-23 13:18
paprastas, teisingas ir patogus budas suliekneti, ir pagerinti sveikata,svarbiausia kad tik porcijos butu neperdideles..
Kotryna 2012-07-21 22:31
Dieta is lotynu kalbos ir reiskia kiesdienine mityba, gyvenimo buda... Taigi, mes VISI laikomes kazkokios dietos...
Mada 2012-07-18 22:44
siap cia ne dieta, o maitinimosi sistema ir matyt autorius nelabai skaite jos knyga
lollolol 2012-07-05 15:07
reikia valgyti 1500kcal per para , tada svoris krenta letai , jei papildomai sportuoji kasdien , numeti pom 1-4kg per savaite. ka valgyti ? betka.
jei maitintis sveikai: valgyti kasdien kefyro , zaliu darzoviu , varskes , kiausiniu. Nevalgyti kepto riebaluose maisto,majonezo, grietines, margarino.
Jei maitintis kasdien vien sveiku maistu ir pamirsti junk fooda tada prarasit labai daug maloniu akimirku , reikia megautis maistu, o ne jo bijoti.
to paslaptis 2012-06-28 12:57
pati geriausia dieta- rusiška- NADO MENŠE ŽRAT!
paslaptis 2012-06-11 10:10
dieta visai nieko, bet reiketu man greitesnes... noriu pasipuosti i svente graziau..o ji beveik po 1 men. gal patartumet merginos?
Julka 2012-06-07 20:02
dieta galima laikyti apskritai bet kokį mitybos koregavimą. Ar klystu?
almavyto 2012-06-06 23:16
atrodo puiki dieta
Daniusa 2012-06-06 21:03
Merginos, jus neteisios. Butent tai ir yra dieta: suderinti produktus, kad pageretu medziagu apykaita ir maitintis reguliariai. Kazkaip visuomeneje smegenys praplautos su toms standartinem dietom, kuriu metu negalima isvis valgyti arba reikia sumazinti kalriju skaiciu iki minimumo

Dietos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai