Dietologės konsultacija. Sportuoju, valgau saikingai, o KMI didelis. Ką daryti?

Laba diena. Noriu pasikonsultuoti dėl jau, matyt, nuvarginusio klausimo: mano ūgis 167 cm, o svoris vos ne 70 kg. Daug sportuoju ir valgau saikingai, tris kartus per dieną, jokių saldumynų, geriu po 2 L vandens kasdien, tačiau svoris nekrenta.
Daug kas sako, kad tai raumenys, kadangi jie sunkesni už riebalus, tačiau ir mano kūnas ne toks raumeningas, palyginti su tuo, kiek sportuoju. Ką man daryti? Ar imtis dietos? Ačiū už atsakymą.

Jūsų kūno masės indeksas 25,2 kg/ m2. Lyg ir būtų keliais kilogramais per didelis kūno svoris, tačiau KMI nevertinamas daug sportuojantiems, nes iš tiesų raumenys daug sveria. Jums reikia patikslinti savo svorį su kūno masės analizatoriumi, kuris tiksliai nurodo kiek pas žmogų riebalų, raumenų. Linkiu ir toliau sportuoti ir sveikai maitintis, sėkmės.
 

 

Į klausimus atsako dietologė Rūta Petereit
Daugiau dietologės atsakymų rasite: dietologė Rūta Petereit

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

 

Komentarai

Dietologės konsultacija

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai