Dizainerę kurti neįprastas sukneles įkvėpė vaikų piešiniai (foto)

Vieną dieną dizainerei ir dviejų vaikučių mamai Džeimi Niuberi gimė idėja: ji pasiuvo suknelę pagal dukrytės piešinį – tiesiog šiaip, iš įdomumo. Suknelė taip sužavėjo mergytės draugus ir jų tėvelius, kad Džeimi nusprendė, jog tai galėtų patikti ir kitiems – ir ji pradėjo mažytį, bet labai malonų nuosavą verslą.

Džeimi įkūrė kompaniją „Picture this“ (angl. „Nupiešk tai“), ir kartu su pagalbininkais siuva sukneles su vaikų sugalvotais ryškiais ir neįprastais raštais. Kol kas jie siūlo tik sukneles, tačiau asortimentą žadama plėsti.

Kaip viskas vyksta? Iš pradžių reikia iš jų puslapio atsispausdinti suknelės pavyzdį, ant kurio vaikas gali nusipiešti tai, ką nori. Po to piešinys siunčiamas kompanijos adresu, o po 2 savaičių suknelė jau būna paruošta.

Komentarai

Įdomybės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai