Dovanos vaikams pagal Zodiako ženklą

Rinkti dovaną svetimam vaikučiui geriausia ne pagal kainą ir madingas tendencijas, o atsižvelgiant į temperamentą ir charakterio ypatybes. Astrologai mano, kad vertėtų orientuotis ir į vaiko zodiako ženklą. Ar toks tvirtinimas turi kokį nors pagrindą, galima ginčytis. Mes tik patarsime nepamiršti pasikonsultuoti su vaiko mama – jos pateikta informacija pravers daug labiau, negu pats patikimiausias horoskopas.

Avinas

Avinų pomėgiai labai dažnai keičiasi. Vaikai nėra pastovūs, tačiau kiekviena nauja veikla užsiima rimtai ir nuoširdžiai, visiškai pamiršdami tai, kas buvo anksčiau. Jeigu nesi įsitikinusi, kad draugės sūnelis šį mėnesį ir toliau renka lėktuvėlius arba gipsines figūrėles, padovanok sporto prekių, pavyzdžiui, riedučius, riedlentę arba bent jau taikinį su strėlytėmis (smigį). Viską, kas susiję su aktyviais žaidimais, mažieji avinukai priima su didžiausiu malonumu.

Jautis

Jautis – bene pats pastoviausias zodiako ženklas. Dažniausiai po juo gimusių vaikų smulkioji motorika būna labai gerai išvystyta. Jie mėgsta lipinti, siuvinėti, dirbti su smulkiomis detalėmis. Mažyliui-jaučiui geriausia dovana yra konstruktorius arba įvairūs rinkinukai (varstymo žaidimai, lipinimo rinkinukai ir panašiai). Mergaitės apsidžiaugs rankdarbių priemonėmis: papuošalų vėrimo rinkinukais, fetriniu rankinuku arba gražiomis šlepetėmis.

Dvyniai

Dvyniams reikia įvairių naujovių: žaisliukų, kalbančių keliomis kalbomis, vaikiškų kompiuterių ir jaunojo chemiko rinkinukų, teleskopų, mikroskopų ir kitų „mokslinių“ priemonių. Ikimokyklinukams labai patinka prisukami žaislai ir rankiniai laikrodžiai.

Vėžys

Maži rimti vėžiukai mėgsta savo žaidimuose vaizduoti suaugusiųjų veiksmus. Vaikiški instrumentai, gydytojo arba kirpėjo rinkinukas, speciali lėlės galva šukuosenoms, ant kurių galima išmėginti savo sugebėjimus, bus kaip tik.

2 psl. »

Komentarai (4)

Gintarė 2012-11-07 01:58
O man kaip pirštu į akį. Esu vandenis ir naujos technologijos žavi nuo vaikystės. Kiek pamenu vaikystėje, anksti supratau, kad Kalėdų senelis, tai mama :D bet nepykdavau už tai :D
piene 2012-04-03 16:36
o man buvo idomu pasiskaityti :)
kkkkkkkkkkkkkkkkkk 2012-04-03 15:59
nesamone
... 2012-03-11 18:42
mazai tiesos...

Vaikas ir aplinka

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai