„Esperanza Resort“ skelbia „Sveikatingumo ir grožio savaitę“ su Ignu Bakėjumi

„MyHero!“ sveikos gyvensenos judėjimo įkūrėjas Ignas Bakėjus tas žmogus, kuriam per parą neužtenka dvidešimt keturių valandų. Bet tai, kuo tiki labiausiai, nori užkrėsti ir kitus, todėl niekada neatsisako dalyvauti švietėjiškoje veikloje apie sveiką gyvenimo būdą. Šį kartą savo išmintimi Ignas dalinsis Ungurio ežero pašonėje įsikūrusiame SPA viešbutyje „IDW Esperanza Resort“.

„Esperanza Resort“ nuo rugsėjo 3 iki 8 dienos skelbia „Sveikatingumo ir grožio savaitę“, kurios kviestiniu svečiu būtent ir bus Ignas Bakėjus. Pirmasis Lietuvoje sertifikuotas „Insanity“ treniruočių programos treneris ne tik pasidalins įkvepiančia savo gyvenimo istorija, pažers daugybę patarimų apie mitybą ir sportą, bet ir visiems dalyvaujantiems praves mankštą gamtoje. Konferencijų salėje I.Bakėjus papasakos apie judesio galią, streso šalinimą, kaip pasiekti vidinę ramybę, suvokti save. Taip pat pasidalins ekologiškais augalinės kilmės baltymų kokteilių receptais.

Visos „Sveikatingumo ir grožio savaitės“ metu „Esperanza Resort“ savo ištikimiausiems lankytojams siūlys įvairiausių įdomybių su didelėmis nuolaidomis: vakarienes, pietus, SPA paslaugas, pramogas vaikams, nemokamas kosmetologų konsultacijas, pasiplaukiojimą irklentėmis. Vyks atvirų durų diena rusiškoje pirtyje, kurioje bus pristatyta grožio ir sveikatos programa, o visi apsilankusieji bus vaišinami ekologiška, čia pat esančio daržo, arbata. Negana to, su pirties gerosiomis savybės supažindins ne kas kita, kaip tarptautinio SPA pirties čempionato laimėtojas Saulius Davidavičius.

Komentarai

Treniruočių programos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama