Faktai, kuriuos nuo jūsų nuslėpė mama (foto)

Mama myli savo mažylį ir rūpinasi juo nuo pat pirmųjų jo gyvenimo akimirkų. Jo gimimas – tikras stebuklas, tačiau „lazda visada turi du galus“. Štai keli dalykai, kuriuos jūsų mama vargu ar jums sakė.

Jūs vertėte ją verkti. Ir ne kartą. Ji verkė, kai sužinojo, kad laukiasi. Ji verkė, kai gimdė, ir kai pirmą kartą paėmė jus ant rankų. Ji verkė iš laimės ir iš sielvarto – juk ji jaučia jūsų džiaugsmą ir skausmą, nepriklausomai nuo to, ar pastebite tai, ar ne.

Ji norėjo suvalgyti paskutinį pyrago gabalėlį. Tikrai norėjo. Tačiau kai pamatė, kaip į jį žiūrite jūs, nusprendė, kad pradžiuginti vaiką svarbiau nei patenkinti savo pačios poreikius ir troškimus.

Ji visada dėl jūsų bijo ir jaudinasi. Nuo pat jūsų gimimo ji darė viską, kad jumis pasirūpintų. Kaskart, kai tik kur nors išeidavote iš namų, ji nekantriai jūsų laukdavo.

Jai skaudėjo. Ir ne tik tada, kai gimdė. Ją pykino, kai laukėsi, o po to jūs stuksenote kojytėmis per šonkaulius ir kandžiojotės, kai ji maitino krūtimi. Fizinio skausmo teko iškentėti daug.

Ji žino, kad nėra ideali. Ji – griežta kritikė pati sau. Ji žino visas savo klaidas ir nekenčia savęs už jas. Suprantama, ji norėjo būti ideali mama. Tačiau idealių nėra, ir todėl ji ne kartą svajojo sugrįžti į praeitį ir ką nors pakeisti. Tačiau dėl jūsų mama ir taip padarė geriausia, ką galėjo.

Jūsų ašaros visada jai sudaužydavo širdį. Jūsų verksmas jai – pats baisiausias garsas. Ji darė viską, kad sustabdytų jūsų ašaras, tačiau jeigu pastangos būdavo nesėkmingos – širdis suduždavo į tūkstančius šipuliukų.
 
Ji su pasimėgavimu žiūrėdavo, kaip jūs miegate. Po sunkios dienos ji stebėdavo, kaip ilsisi jos vaikas. Ir jeigu tuo metu būtumėte pramerkę akis, pamatytumėte, kiek šilumos ir švelnumo buvo jos žvilgsnyje.

Ji padarytų visa tai dar kartą. Nežiūrint į visą patirtą skausmą ir išgyvenimus, ji neatsisakytų jūsų. Juk vaikas – svarbiausias dalykas moters gyvenime.
 
Mes dažnai pykstame ant savo mamų ir galvojame, kad jos mūsų nesupranta. Tačiau iš tiesų jos linki mums tik to, kas geriausia, ir visada pasiryžusios aukoti savo interesus mūsų labui. Apie tai reikėtų susimąstyti dažniau, kaip ir prieiti, pasakyti „ačiū“ už viską, ką ji dėl mūsų padarė.

Komentarai (1)

auguste 2020-01-10 18:44
geri zodziai

Skaitiniai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Daugiausiai vaikų turintis žmogus pasaulyje - tai Maroko sultonas Ismailas. Jis augina 548 sūnus ir 340 dukterų. Jo hareme vaikas gimsta maždaug kas 20 dienų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai