Garsaus stilisto iššūkis Lietuvos moterims – išlaisvinkite savo grožį

Pasak vieno geriausių Lietuvos stilistų Valerij Gigevič, moterys, susiduriančios su problemomis dėl silpnų plaukų, skilinėjančių nagų ar skaistumą praradusios odos turėtų ne skųstis, o imtis veiksmų. Anot jo, reikalingos priemonės jau yra sukurtos – tik reikia jomis naudotis.

„Aš visoms savo klientėms siūlau vartoti maisto papildus. Jie ypač reikalingi tiems žmonėms, kurie nuolatos skuba ir pamiršta deramai pasirūpinti savo organizmu“, – sakė stilistas.

Siekdamas moterims įrodyti, kad vartojant maisto papildus galima džiaugtis gražesniais plaukais, tvirtesniais nagais ir lygesne oda, Valerij Gigevič meta iššūkį moterims ir siūlo joms išlaisvinti savo grožį kartu su Perfectil.

„Siūlau dalyvauti konkurse, kurio nugalėtojomis taps 15 moterų. Joms bus sukurtos naujos šukuosenos, atliekamas manikiūras, pedikiūras ir makiažas, o tie pokyčiai įamžinami asmeninių fotosesijų metu“, – vardijo V. Gigevič ir pridūrė, kad viena iš laimingųjų kartu su juo keliaus į Barseloną. Būtent ten jai bus padaryta šukuosena ir atliktos kitos malonios grožio procedūros. Tuo pasirūpinsiu pats stilistas.

Valerij Gigevič garsėja tuo, kad mėgsta kirpti klientus neįprastose vietose. Pavyzdžiui, šių metų vasarą jis merginai šukuoseną darė skrendančiame oro balione. Tad ir šį kartą jis žada įdomų sprendimą.

„Visada svajojau merginai padaryti šukuoseną ant jūros kranto arba plaukiančioje jachtoje. Manau, kažkuris iš šių variantų ir bus įgyvendintas viešint Barselonoje“, – planus atskleidė stilistas.

Anot jo, viskas ko reikia, kad moterys galėtų dalyvauti šiame iššūkyje – tai pirkti „Perfectil“, registruotis svetainėje www.perfectil.lt ir pateikti savo nuotrauką.

Pasak vienos iš konkurso iniciatorių, prekių ženklo „Perfectil“ vadovės Ievos Deltuvaitės, tapti iššūkio Lietuvos moterims vienais iš organizatorių juos paskatino neseniai atlikti mokslininkų tyrimai.

„Prancūzijoje St. Jacques universitetinėje ligoninėje, prestižiniame dermatologijos tyrimų centre, viename iš seniausių Europos medicinos institutų, kurio ištakos siekia net 1182 m., atlikta klinikinė studija nustatė, jog „Perfectil“ veiksmingumas apsaugant odą nuo šalčio sąlygoto senėjimo yra akivaizdus. Tai yra pirmasis mikroelementų kompleksas, kurio poveikis įrodytas moksliškai“, – sakė  I. Deltuvaitė.

Jos teigimu, paaiškėjus tokiems rezultatams buvo nutarta parodyti Lietuvos moterims, kaip jos gali puoselėti savo išvaizdą ir išlaisvinti rutinos kaustomą grožį.

„Lietuvoje yra apsčiai šiuolaikinių, veiklių ir verslių moterų, kurios daug laiko skiria darbui, bet nepamiršta ir šeimos bei nori užsiimti mėgstamais dalykais. Toks intensyvus gyvenimo būdas dažnai joms nepalieka laiko sau. Todėl norime priminti moterims, kad nepaisant užimtumo, nepaisant to, kad, galbūt, yra mamos,  jos vis tiek gali rasti laiko sau ir būti gražios, žavios ir švytinčios. Norime paskatinti ir paraginti moteris atsisukti į save ir išlaisvinti savo grožį“, – iššūkio prasmę įvardijo Ieva Deltuvaitė.

Į finalinį konkurso etapą pateks 50 dalyvių, surinkusių daugiausiai balsų. Jos bus paskelbtos sausio 14 d. O sausio 15 dieną bus išrinktos ir 15 laimingųjų, kurioms atiteks minėtos dovanos.

Vieną iš 15 atrinktųjų, kuri keliaus į Barseloną, išrinks pats Valerij Gigevič.


Užsakymo nr. B148

Komentarai

Šukuosenos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai