Garsios moterys pristatė Naujųjų metų makiažo idėjas (foto)

Garsios Lietuvos moterys Inga Stumbrienė ir Tatjana Lavrinovič jau ruošiasi Naujųjų metų vakarėliams. Joms pagelbėjo vizažo meistrė Birutė Pajedienė autorinio seminaro metu pasiūliusi netgi po du skirtingus makiažus - kokteilių vakarui ir teminiam vakarėliui.

Prie makiažų puikiai derėjo specialiai šiam renginiui kurti Inesos Čekolis- Ščiočinos rankų darbo aksesuarai ir įspūdingos Giedrės Daukšaitės šventinės šukuosenos. Visos seminaro dalyvės neslėpė susižavėjimo B. Pajedienės sukurtais įvaizdžiais. Modeliais tapusios I. Stumbrienė ir T. Lavrinovič atrodė itin stilingai ir prabangiai. Jų makiažai atspindėjo naujausias tendencijas ir netgi buvo puošti Swarovski kristalais ir aukso dulkėmis. B. Pajedienė siūlo nebijoti būti išskirtinėmis ir Naujųjų metų naktį pasipuošti įspūdingu, dekoruotu ir akį traukiančiu makiažu.Makiažas: Birutė Pajedienė „Maqpro“
Šukuosena: Giedrė Daukšaitė „Estetikos studija“
Nuotraukos: Gražina Lomovskaja ir organizatoriai
Aksesuarai: Inesa Čekolis- Ščiočina

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Japonijoje, dviračių statymo vietose, būna pastatyti du ženklai. Viename iš jų nupiešti tvarkingai surikiuoti dviračiai ir užrašyta "Taip dviračius stato geri vaikai", o kitame ženkle galima išvysti padrikai sustatytus dviračius ir užrašą "Taip geri vaikai dviračių nestato".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai