George Clooney ir Amal Alamuddin vestuvės: nuotaka pakeitė 12 apdarų (foto)

Savaitglį Veneciją papuošė svajonių jaunikiu ilgus metus tituluoto aktoriaus George'o Clooney ir jo išrinktosios, teisininkės Amal Alamuddin vestuvės. Įspūdingos dviejų dienų iškilmės spinduliavo prabanga, jose dalyvavo daugybė garsenybių, o nuotaka pakeitė 12 stilingų apdarų.Amal žiniasklaidai buvo žinoma dėl profesinių pasiekimų - teisininkė atstovavo „WikiLeaks“ įkurėją Julian Assange ir Ukrainos politikę Juliją Timošenko, tačiau susidomėjimas moterimi išaugo jai susižadėjus su garsiuoju aktoriumi George'o Clooney, vyras pasipiršo 2014-ųjų balandį, o susituokė rugsėjį.

Aktoriaus mylimoji buvo liaupsninama ne tik dėl savo puikaus išsilavinimo, mokėjimo maloniai bendrauti, idealių manierų, bet ir dėl puikaus stiliaus pojūčio - tą Amal dar kartą pademonstravo per savo vestuves. Šventinio savaitgalio metu moteris pakeitė 12 dailių apdarų, kuriuos kūrė žinomi dizaineriai ir mados namai - Giambattista Valli, Dolce & Gabanna, Alexander McQueen ir kiti. Pagrindinę vestuvinę suknelę kūrė Oscar de la Renta.

 

Komentarai

Vestuvinės suknelės ir kostiumai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai