Geriausiai riebalus deginantys produktai

Greipfrutas. Šis nuostabus vaisius yra pats aktyviausias riebalų “žudikas” organizme. Dėka didelio kiekio flavonoidų naringino, jis pasižymi puikiu tulžį varančiu efektu, tuo pačiu skatina riebalų, su maistu  patenkančių į mūsų organizmą,  skaidymąsi. Tačiau būtina atminti, kad  greipfrutą valgyti reikia  nuo skiltelių nenulupant baltos karčios odelės, nes būtent ten ir kaupiasi ta medžiaga, deginanti riebalus.  

Ananasas. Ananase randamas bromelaino fermentas, kuris dar taip neseniai buvo laikomas aktyviu riebalų degintoju ir buvo plačiai reklamuojamas kaip puiki priemonė, padedanti kovoti su viršsvoriu. Deja, mokslininkai nustatė, kad veikiamas skrandžio sulčių, jis netenka savo savybių. Tačiau, nežiūrint to, ananasas padeda virškinimui ir malšina alkio jausmą.   

Kopūstas. Baltagūžis kopūstas, žiedinis kopūstas, brokoliai – tai nepakeičiami pagalbininkai, kovojant su viršsvoriu. Baltagūžis kopūstas organizme dirba kaip šepetys, išvalantis organizmą nuo šlakų. Brokoliai – sandėlis vitaminų ir mikroelementų. Svarbiausias iš jų – indol-3-karbinolas, normalizuojantis estrogeno, moteriško lytinio hormono veiklą. Žiedinis kopūstas pagal vitaminų kiekį atsiduria antroje vietoje po brokolio. Kopūstai – mažai kalorijų turintis produktas, todėl juo valgyti galima praktiškai savęs neribojant.  
 
Imbieras. Imbieras priskiriamas prie taip vadinamų “karštų” produktų. Jis užtikrina puikią skrandžio sekrecijos ir aprūpinimo krauju veiklą, tuo pačiu pagreitina medžiagų apykaitą organizme. Dėka gausaus eterinių aliejų kiekio, imbieras skatina metabolizmą, kas padeda greičiau sudeginti riebalų ląsteles. Be to, imbieras gerina odos būklę, ją atjaunindamas ir pagražindamas.

2 psl. »

Komentarai (7)

tai 2013-07-01 00:45
juk blogiau nebus jau tikrai :)))
tai 2013-07-01 00:43
tai pavz as sinamono nevalgau zalios arbatos nemekstu vaisiai ju mazai valgau labai mazai ,kopustu taipat ,tai negaliu sakyti kad nepadetu pirma tiems storuliams reiktu pabandyti tai pavartoti bent menesi tokius produktus ir aisku neprisiriti per diena besaikio ir vakarais nevalgyti :)o as tai dara ir sumalonumu tai ir storuliuke:P reiktu biski pasistenkti del saves nors:)
;]] 2012-06-25 13:12
O svarbiausia yra saikingai valgyti ir judėti, kad neprireiktų visokių dietų metimų ir kitų metodų svoriui mesti. :)
Mele 2012-06-24 22:38
Yra visokiu zmoniu ir kiekvienam riebalai lydosi skirtingai
rasa 2012-06-20 19:22
na jau l teigiami aprašymai Ypač apie cinamoną .taigi jau visi storuliai būtų seniai išsilydę
Žalioji 2012-06-08 20:02
aha, arbata tikrai veiksminga :) be jokių dietų kilogramų atsikratau
Šarūnė 2012-06-08 17:47
apie cinamoną girdėjau, bet tyrimai - labai nevienareikšmiai. Kefyras - man jis nepadeda :) ir virškinimo (bent jau mano atveju) nepagerina

Dietos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Europoje tėvais tampama vidutiniškai 29 metų, tuo tarpu Indijoje - sulaukus 19.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai