Gintarė Gurevičiūtė pasipuošė bateliais rekordinio aukštumo pakulne

TV Laidų vedėjai Gintarei Gurevičiūtei aukštakulniai tikrai nėra svetimi, tačiau stilistės Agnės Gilytės parinkti bateliai ypač aukšta pakulne ją nustebino ir net šiek tiek išgąsdino.

„Turbūt tai atitinka naujo sezono LNK šūkį „Dvidešimt kartų labiau“. Šie batai - aukščiausiais kulniukais, kokius tik esu avėjus, - siūbuodama ant keturiolikos centimetrų pakulnės šypsojosi Gintarė. – Labai baisu, kad nenikstelėčiau kojos. Ne vienai mano pažįstamai išvyka su platformomis baigėsi ligoninėje. Platformos yra ypač pavojingos“.

Tie gydytojai, kurie manė, kad po traumos Vietname Gintarė gali daugiau nebevaikščioti, gerokai nustebtų pamatę, kokius įspūdingus auštakulnius dabar avi jų buvusi pacientė. O Gintarė juokiasi, kad su aukšta pakulne jai vaikščioti net lengviau. „Mano Achilo sausgyslė sutrumpėjusi, aukštakulniai tai kompensuoja“.

Gintarė dievina aukštakulnius, juos pirmą kartą išbandė dar vaikystėje, matuodamasi mamos spintos turinį.

„Nuo mažens esu puošeiva. Kai pastarąjį kartą skridau į Ameriką, vežiausi du lagaminus po dvidešimt kilogramų. Viename buvo vien tik 20 kilogramų batų!” - kvatojasi Gintarė, kuri tąkart vyko į Los Andželą kurti televizijos laidos.

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai