Graikinių riešutų kaukės

Graikiniai riešutai ne tik skanūs, bet ir naudingi. Juose daug askorbo rūgšties – tai ypač svarbu avitaminozės profilaktikai, kitaip tariant – tai pirmoji pagalba norintiems sustiprinti imunitetą.

Tačiau čia jų panaudojimo galimybės nesibaigia. Riešutai plačiai naudojami kosmetikos pramonėje: praktiškai kiekvienoje kremų, šveitiklių, šampūnų ir kitų priemonių linijoje yra graikinių riešutų. Jie puikiai tinka įvairioms naminėms kaukėms, tad papasakosime, kaip galima jų pasidaryti. Štai keletas receptų.

Stiprinamoji plaukų kaukė

Kadangi graikiniai riešutai yra labai riebūs, jie padeda įveikti galvos odos ir plaukų sausumą. Sudėk keletą riešutų į indelį, sutrink juos, kad išsiskirtų skystis (naudotis elektriniu smulkintuvu nepatartina, nes negalėsi išspausti aliejaus). Įpilk truputėlį šilto pieno ir ištepk šia mase plaukus. Apvyniok galvą rankšluosčiu, kaukę nuplauk šiltu vandeniu po 20–25 minučių.

Plaukų augimą skatinanti kaukė

Pakelį sausų mielių užpilk puse stiklinės šilto kefyro ir palaikyk šiltoje vietoje. Kai mielės išsipūs, įdėk pusę šaukštelio garstyčių miltelių, vieną baltymą, porą šaukštų riešutų aliejaus. Ištepk šia mase plaukus ir gerai įtrink ją į šaknis. Kad poveikis būtų geresnis, apvyniok galvą celofano plėvele. Nuplauk maždaug po pusvalandžio, pageidautina nenaudoti šampūno. Nemalonaus baltymo kvapo atsikratyti padės plaukų skalavimas ramunėlių nuoviru.

Riešutų kaukė riebiai ir mišriai odai

Graikinių riešutų aliejus – puikus pasirinkimas moterims, turinčioms mišrią ir riebią odą. Jis sutraukia poras, mažina patinimus. Aliejų galima išsispausti namie, arba įsigyti prekybos vietose. Kosmetologai rekomenduoja jį spausti patiems.

2 psl. »

Komentarai (4)

Laima 2013-04-23 09:21
Ar kas bandet merginos tokias kaukes?
http://zinaukaip.lt/sveikata/namu-daktaras/kaip-pasidaryti-veido-kauke-nuo-spuogu/
Vida 2011-12-12 17:07
Oho. Sudomino uždegimą mažinanti kaukė. Bet mano oda labai jautri tai net baisu bandyti kad neišbertų
Aušra 2011-12-09 20:39
Mane labaiusiai gundo kaukė plaukams :)
Misisipė 2011-12-09 20:10
Reikės pabandyt

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Vaiko kraujo grupė yra tokia kaip pas vieną iš tėvų, arba lygi abiejų tėvų grupių sumai.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai