Gražiausios garsenybių vestuvinės suknelės (foto)

Vestuvės yra viena ypatingiausių ir laukiamiausių dienų daugelio žmonių gyvenime, o vienam pagrindinių vestuvių simbolių, vestuvinei suknelei nuotakos skiria itin daug dėmesio. Siūlome pažvelgti į garsenybių pasirinktas vestuvines sukneles, pasigrožėti ir pasisemti įkvėpimo savo dienai.

Britų daininkė Cher Loyd ir jos sutuoktinis Craig Monk.JAV dainininkė ir dianų autorė Vanessa Carlton su sutuoktiniu John McCauley.Realybės šou žvaigždė Kim Kardashian.Aktorius Frankie Delgado su žmona.Aktorė Christina Ricci.Kanadiečių aktorė Shenae Grimes vestuvėms pasirinko juodą suknelę.Modelis Gisele Bundchen su vyru regbio žaidėju Tom Bradey.Modelis Poppy Delevingne.Aktorė Keira Knightley su vyru James Righton.Aktorė ir dainininkė Jessica Simpson.Mados namų „Missoni“ paveldėtoja Margherita Missoni.Stilistė Caroline Sieber su vyru Fritz von Westenholz

Komentarai (1)

lijana 2017-03-18 03:20
Kaip karalaitei be skonio parinkta suknele , tokios nevilkeciau

Vestuvinės suknelės ir kostiumai

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai