Gražios ir nesudėtingos šukuosenos vidutinio ilgumo ir ilgiems plaukams (su instrukcijomis)

Plaukai – moters puošmena. Kaip juos susitvarkyti? Ką daryti, jeigu dukrytė prašo supinti plaukus, o jūs neturite tam daug laiko, arba trūksta įgūdžių, idėjų? Dalinamės keliais pavyzdžiais!
 
Kaip pasidaryti didelės apimties „pintą“ uodegą
 
Kai kalbame apie nesudėtingas ir jau „klasika“ virtusias šukuosenas, nori nenori tenka paminėti ir uodegas. Tai – pats paprasčiausias ir greičiausias būdas susitvarkyti vidutinio ilgumo ir ilgus plaukus taip, kad jie nekristų į akis. Jeigu tokią šukuoseną nešiojate ir jūs, siūlome ją paįvairinti ir uodegą supinti – bet ne į paprastą kasą, o į tokią, kuri vizualiai padidins jūsų plaukų apimtį, net jeigu yra ploni.
 
Toks paprastumo ir elegancijos derinys tiks tiek mamytėms, tiek jų dukrytėms, ir tiks bet kokia proga (net ir be jos). Kuo ilgesni plaukai, tuo įspūdingiau atrodys ši šukuosena. Jeigu pasidaryti ją pačioms atrodys sudėtinga, paprašykite pagalbos. Patikėkite: nieko sunkaus tikrai nėra!
 
Ko jums reikės:  kelių plaukų gumyčių, plaukų segtukų ir spaustukų, plaukų lako, kad šukuosena laikytųsi geriau.
 

 • Suriškite plaukus kaip galima aukščiau.
 • Uodegą užmeskite į priekį ir dalį prie gumytės pritvirtinkite segtukais, kad uodega atrodytų platesnė (žr. foto).
 • Paimkite iš šonų po ploną sruogelę ir kryžiuokite. Kad pinti būtų patogiau, plaukus galima susegti taip, kaip parodyta nuotraukose – tiesiog pindami perkelkite segtuką toliau.
 • Pinkite iki pat apačios, suimdami palaidus plaukus iš abiejų pusių, gale suriškite gumyte.
 • Papešiokite kasą, ją paskleiskite, kad būtų platesnė, ir nepamirškite papurkšti plaukų laku (tinka normali fiksacija).

 
Štai ir viskas. Taip atrodo jūsų rezultatas.
 
Paprastas ir greitas kuodukas
 
Šis pasirinkimas idealiai tinka toms, kurios nuolat skuba ir neturi daug laiko ir noro vargti prie veidrodžio. Šukuosena atrodo labai tvarkingai, romantiškai ir elegantiškai, daug gražiau, nei pabodęs „klasikinis“ susuktas kuodukas. Tinka vidutinio ilgumo ir ilgiems plaukams.
 
Viskas, ko jums reikės – tai šukos, keli segtukai ir plaukų lakas.
 
Kaip pasidaryti:
 

 • Iššukuokite plaukus. Paimkite po maždaug piršto storumo plaukų sruogą iš abiejų pusių, suriškite mazgą 2-3 kartus ir prisekite, kad neišsileistų (segtukų skaičius nėra svarbus – svarbiausia yra tai, kad plaukai gerai laikytųsi).
 • Suimkite plaukus už apačios ir vyniokite ant pirštų voleliu į viršų, prisekite segtukais.

 
Liko tik užpurkšti šiek tiek plaukų lako, ir gražia šukuosena galėsite džiaugtis visą dieną!
 
Apversta kasa ir kuodukas
 
Jeigu jus erzina išsidraikę plaukai virš sprando, norite palikti neišdildomą įspūdį savo draugams, kolegoms arba tiesiog atnaujinti įvaizdį, nedėdami daug laiko ir pastangų, ši šukuosena – būtent tai, ko jums reikia. Ji tiks ir kasdienai, ir kokia nors ypatinga proga. Vienintelis nepatogumas – pinti reikės nulenkus galvą žemyn.
 
Jums reikės: šukų, plaukų segtukų ir gumyčių, plaukų lako užtvirtinti gautą rezultatą.
 

 • Nulenkite galvą žemyn, gerai iššukuokite plaukus (galima net šiek tiek sudrėkinti vandeniu, kad pinant slystų mažiau). Jeigu plaukai riebaluoti, prieš tai naudokite sausą šampūną arba išsiplaukite galvą.
 • Padalinkite plaukus ant sprando į tris sruogeles ir pinkite, tačiau ne dėdami jas vieną ant kitos, o pakišdami vieną po kita. Kildami toliau, po truputį įpinkite plaukus iš abiejų pusių.
 • Kai supinsite iki pakaušio, suriškite kasą gumyte, o likusius plaukus dar kartą pašukuokite ir suriškite kartu su kasa. Jeigu kasa per daug įtempta, ją šiek tiek atlaisvinkite, patampydami už kraštų.
 • Susukite paprastą kuoduką, sutvirtinkite plaukų segtukais ir laku.

 
Štai ir viskas!
 
Pastaba: jeigu plaukai ne tokie ilgi, kad išeitų susukti kuodą, tačiau jų užtenka, kad būtų galima pinti, įdomiai atrodys ir uodegytė.
 
Žaisminga penkių dalių kasa
 
Žinoma, supinti tokią kasą kam nors kitam yra lengviau, negu sau, tačiau jeigu šiek tiek pasipraktikuosite ir įgusite – galėsite tai daryti net ir užmerktomis akimis. Šukuosena tinka ilgiems plaukams, atrodo labai jaunatviškai, žaismingai ir stilingai.
 
Viskas, ko reikia – iššukuoti plaukus, padalinti juos į 5 dalis ir pinti pradedant iš dešinės taip, kaip parodyta nuotraukose. Galiausiai – surišti, truputį paskleisti ir, jeigu norite, užpurkšti šiek tiek plaukų lako.
 
Sėkmės!

Komentarai (6)

Regina 2017-09-07 16:05
Nuostabios rankos kurios sugeba sukurti toki mena
regina 2017-04-16 21:42
Nuostabios rankos kurios sugeba sukurti toki mena
Jurgita 2017-03-17 17:03
Noreciau pasimatuoti spalva
vikute 2016-10-25 17:35
Kas ryta reik pintis plaukus bet norisi ko nors idomesnio...
Rugilė 2016-05-20 17:55
Kadangi kėkvieną rytą reikia greitai susiruošti į mokyklą, mes norime skubiai ir graziai susitvarkyti plaukučius.
kamilia 2016-04-24 15:16
Pasenusios sukuosenos,nebemadingos ir labai negrazios fee

Šukuosenos

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai