Gražūs ir sveiki nagai kiekvieną dieną

TTH/a.collectionRF/amanaimages/Corbis nuotr.

Kad rankos spindėtų visu savo grožiu, turėtum daug dėmesio skirti nagų priežiūrai. Kad jie atrodytų sveiki ir gražūs, visų pirma turėtum pasirūpinti pilnaverčiu maisto racionu, kuriame būtų gausu geležies, kalcio, jodo ir vitamino B.

Bandant išsaugoti nagų grožį, reikia atsižvelgti į juos veikiančias aplinkybes. Įdomu tai, kad atšilęs oras, aktyvi veikla, o taip pat ir nėštumas skatina nagų augimą. Taip pat nustatyta, kad iš visų nagų greičiausiai auga vidurinio piršto nagas, o lėčiausiai – nykščių nagai. Žinoma ir tai, kad esant šaltam arba priešingai – labai karštam orui, nagai nusilpsta ir tampa trapūs, o nuo dažnos drėgmės jie suminkštėja.

Pradėkime nuo to, kad net ir pats profesionaliausias manikiūras nepadarys stebuklų, jei nemaitinsi nagų iš vidaus, kad jie būtų stiprūs ir sveiki. Manikiūras – tai tik laikina išorinė kaukė, o tikrasis nagų grožis turi spindėti pats iš savęs, taigi pradėti turėtum nuo nagams reikalingų vitaminų. Deja, šiais laikais, kai visos bėgame, lekiame, skubame, apie racionalią mitybą dažniausiai belieka tik pasvajoti, taigi ir reikiamo vitaminų kiekio natūraliu būdu nesugebame pasisavinti. Todėl tavo išsigelbėjimas – specialiai nagams, odai ir plaukams skirti maisto papildai, kuriuose gausu visų tavo organizmui būtinų medžiagų. Tik nesitikėk, kad efektas pasirodys per savaitę. Greičiausiai prireiks kelių mėnesių, tačiau bent jau būsi tikra, kad efektas bus ilgalaikis.

Kai tavo nagai bus pamaitinti iš vidaus, pasirūpink jų išoriniu grožiu. Tam puikiai tiks nagų vonelės su jūros druska, alyvuogių aliejumi ar citrinos sultimis. Vakarais, prieš eidama miegoti, įsipilk į indą šilto vandens ir įberk šaukštą druskos arba šaukštą alyvuogių aliejaus. Tokia vonelė atpalaiduos ir stimuliuos kraujotaką, todėl nagai pradės greičiau augti. Savo nagus gali palepinti tepdama ant odelės pašildytą alyvuogių aliejų.

2 psl. »

Komentarai

Rankoms ir kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai