Grožio vonelės rankoms

Kokia moteris nesvajoja apie dailias, švelnias rankas ir išpuoselėtus nagučius? Juk sakoma, kad apie vyrą daug pasako batai, o apie moterį - jos rankos. Taigi siūlome išbandyti kelis skirtingus rankų vonelių variantus ir išsirinkti tau labiausiai tinkantį.

Avižų ir augalinio aliejaus vonelė

  • 4 puodeliai vandens
  • 2 šaukštai avižų
  • 2 šaukštai augalinio aliejaus

Nuplautas avižas užpilkite verdančiu vandeniu ir pavirkite ant nedidelės ugnies maždaug 20 minučių. Kuomet nuoviras atvės, nukoškite jį, į skystį supilkite augalinį aliejų, viską išmaišykite ir panardinkite rankas. Procedūra atliekama 15 minučių. Po to rankas nusisšluostyk švariu minkštu rankšluosčiu, tačiau pačių rankų nenusiplauk. Voneles reikia daryti 4 kartus per savaitę, iš viso 12 procedūrų.

Jūros kopūstų vonelė

  • 3 stiklinės vandens
  • 3 šaukštai jūros kopūstų (ne konservuotų)

Jūros kopūstus užpilk vandeniu ir pastatyk ant mažos ugnies. Kai vanduo užvirs, nuimk kopūstus nuo ugnies, palik atvėsti ir nukošk. Į likusį sultinį 20 minučių panardink rankas, tuomet jas nusausink rankšluosčiu ir gausiai patepk riebiu kremu. Voneles reikėtų darytis 10 dienų iš eilės.

Mėtos lapelių vonelė

  • 1 litras vandens
  • 3 šaukštai pipirmėčių lapelių

Pipirmėčių lapelius susmulkinkite ir suberkite į verdantį vandenį. Sumažinkite ugnį ir palaikykite, kol vanduo vėl užvirs. Tuomet nuovirą nuimkite nuo ugnies, uždenkite dangteliu ir palikite pastovėti 15 minučių. Nuovirą nukoškite. Rankas pamirkykite 15 minučių, tuomet nusivalykite rankšluosčiu ir patepkite riebiu kremu. Voneles darykite 3 kartus per savaitę, iš viso 15 procedūrų.

2 psl. »

Komentarai (2)

simonai 2013-04-15 01:34
simona, tavo organizmas issausejes is vidaus, gerk 2 litrus vandens per diena, rezultatu is karto nepamatysi, bet pamegink dar nebuvo ne vienos kuriai tai nepadejo
simona 2012-04-20 22:53
mano rankos siaubingai sauseja ir skeldeja. Isbandziau visokiausias priemones ir nieko :(

Rankoms ir kojoms

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Naujagimis vaikas gali matyti žalią ir raudoną spalvas, tačiau nemato mėlynos.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai