Gundančių lūpų paslaptis

Šiais laikais, vertindami moters seksualumą, vyrai dėmesį dažniausiai atkreipia į iškilią krūtinę ar tiesiog dailius figūros linkius, tačiau senovėje įvairiose pasaulio kultūrose moters grožio ir geidulingumo simboliu buvo laikomos lūpos. Lūpų grožis aktualus ir šiomis dienomis, juk nenuneigsite, kad vienomis iš seksualiausių pasaulio moterų laikomos aktorės Scarlett Johansson ir Angelina Jolie, traukte traukia stipriosios lyties atstovų dėmesį.

Geidulingos lūpos – ne visuomet gamtos dovana. Koketiškai papūstomis lūpytėmis galima džiaugtis į pagalbą pasitelkus paprasčiausią kosmetiką ar net sudėtingesnes procedūras, pavyzdžiui, plastinę lūpų korekciją. Tačiau kodėl būtent ši kūno dalis yra seksualumo simbolis? Mokslininkai teigia, kad putlios lūpos siejamos su didesniu astrogenų kiekiu organizme, o astrogenai – tai moteriški hormonai, įtakojantys lytinę moters brandą. Seksualiai susijaudinus, kraujagyslės išsiplečia ir lūpas nutvieskia raudonis. Tikriausiai dėl šios priežasties iš ryškūs raudoni lūpų dažai yra siejami su seksualumu. Nepamirškime ir to, kad lūpos – tai tikras erogeninių zonų laukas.


Koks raudonis tau tinka?

Raudoni lūpų dažai – tai nesenstanti klasika. Pažvelk į seksualiąją Dita Von Teese, pakerėjusią viso pasaulio vyrus. Ši elegantiška ir visuomet pasitempusi dama be raudonų lūpų dažų iš namų nė kojos nekelia. Mokslininkai teigia, kad ryškiai raudonos lūpos vyrus užburia net 7,3 sekundės. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad raudona spalva turi daugybę atspalvių, o tikrai ne kiekvienas raudonis tik prie tavo odos.

  • Šviesiaodėms ir šviesiaplaukėms tikrai yra iš ko rinktis. Joms tinka praktiškai visi ryškūs raudonos atspalviai: nuo prisirpusių tamsių vyšnių iki braškių raudonomo, tačiau reikėtų vengti šviesių atspalvių, kurie ir taip šviesiai odai suteikia blyškumo įspūdį.
  • Tamsesnio gymio šviesiaplaukėms, kurių odos spalva vadinama “šilta”, patariama rinktis rausvų atspalvių lūpų dažus.
  • Šviesiaodėms ir tamsiaplaukėms merginoms labiausiai tiks raudona spalva, turinti šiek tiek melsvų tonų: burgundiško vyno ar kraujo raudonumo.
  • Tamsesnio gymio ir tamsiaplaukės atrodys tiesiog kerinčiai, jei pasirinks rubino ar plytų raudonumo lūpų dažus.
  • Šviesiaodėms raudonplaukėms patartina rinktis blankesnius, šaltesnių atspalvių dažus, o toms, kurių oda porcelianinė, tačiau plaukai ugniniai – geriausia dažytis oranžiniais atspalviais.
  • Vienintelė išimtis taikoma tamsesnio gymio raudonplaukėms. Joms raudonų atspalvių lūpų dažų reikėtų vengti, tačiau puikiai tiks rusvos spalvos.

Pasirūpink savo lūpų grožiu

2 psl. »

Komentarai

Veidui

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Kalbant apie vaikus Japonijoje nevartojami žodžiai "blogas" ir "negeras".

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai