Idealūs šortukai pagal figūros tipą

Karštomis vasaros dienomis kyla noras išsinerti iš odos. Atrodo, kad rūbai kliudo, todėl geriausia, kad jų būtų kuo mažiau. Ką čia slėpsi – šortai tampa tikru išsigelbėjimu. Tačiau ką daryti toms, kurios bijo parodyti savo kūną ir nenori išryškinti (tikrų ar tik įsivaizduojamų) trūkumų? Pasinaudok šiais patarimais – jie padės tau išsirinkti idealius šortukus.

Jeigu tavo ūgis žemas

Esi 160 cm ūgio arba žemesnė? Tada pirk kaip galima trumpesnius šortukus. Gudrybė labai paprasta – kuo šortai trumpesni, tuo kojos atrodo ilgesnės, ir atvirkščiai.

„Smėlio laikrodžio“ figūra

Jeigu gamta tave apdovanojo didele krūtine ir plačiais klubais, gali rinktis vieną iš dviejų variantų – arba atitraukti aplinkinių dėmesį nuo klubų plačiais ir ilgais šortais, arba rinktis itin aptemptus šortus, tačiau tik su sąlyga – turėsi avėti aukštakulnius.

Jeigu droviesi

Jeigu tau nepatinka tavo kojos, tačiau kepti taip pat neturi nė menkiausio noro, gali rinktis šortus iki kelių.

Platūs klubai

Pirk klasikinius šortukus, tik prieš tai įsitikink, kad jie nuo klubų leidžiasi tiesia linija ir neapsitempia. Venk didelių kišenių, kadangi klubai su jomis atrodys dar platesni.

Kreivos kojos

Šiuo atveju šortai turi būti laisvi, neišryškinantys kūno linijų (ir pageidautina, kad be jokių paveikslėlių ar raštų).

„Kriaušės“ ir „obuolio“ tipo figūra

Tiks laisvo stiliaus šortai. Ilgį rinkis atsižvelgdama į kojų ilgį (kaip minėta, kuo šortai trumpesni, tuo kojos atrodys ilgesnės). Ilgesni marškinėliai padės išlyginti disbalansą.

2 psl. »

Komentarai (9)

Alina 2013-07-08 19:56
Nida, tiesą sakai. Gyvenu Vilniuje, kur tik nelaksciau. Ir panoramoje, oze, akropolyje, vcup'e, gariūnuose - niekur nėra normalių šortukų. Visi kažkokie platūs, pagrinde - džinsiniai. O jei tai ne džinsas, tai sintetika kažkokia. Savo dydį paėmi - net nesueina aplink normaliai. Ėmi dydį mažesnį - netelpi, didesnį - skęsti.
Pačios ūgis 163, svoris 55 kg. Antrus metus tuos pačius šortukus nešioju. Gražūs, bet tokie jau ištampyti.
Gabė 2013-06-03 14:18
O jei mano pečiai platūs, o krūtinės ir klubų beveik nėra? Berniukiškai figūrai jau šortai netinka?
nida 2013-04-26 01:42
slamstas ne straipsnis-raso jei zema ar pilnesne ar smelio laikrodzio figura o kelia anoreksikiu foto...mano ugis 1.63 sveriu 56kg ir niekaip niekada negaliu rasti sortuku kurie graziai atrodytu...viena karta esu turejus idealius sortukus kuriuos nesiojau ne negaliu pasakyt kiek metu kol jau lopai plyst pradejo.dabar nera normaliu sortuku visi kaskokie nesamoningi tipo mada bet man nusispjaut kad tik graziai atrodytu.
dijana alksandravkiciute 2012-09-15 14:51
stilius puikus
ooo 2012-09-04 20:02
vejai
odesa 2012-08-17 11:03
idomu
Dovile 2012-08-08 15:44
nekoks straipsnis
Indrė 2012-08-06 17:45
tinka visoms, tik ne visos moka juos nešioti
Gabija 2012-08-06 16:32
man šortai netinka :)

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Parduok, mainyk, dovanok su Spintoje.pasmama.lt

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Reklama

Reklama

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama