Ieva Mackevičienė atsikirto: „nepamirškim, kad esate ne tik apsikuitusios mamos“

Instagram.com nuotr.

Buvusi merginų grupės „Pinup Girls“ narė, vieno garsiausių Lietuvoje radijo bei televizijos laidų vedėjo, didžėjaus žmona Ieva Mackevičienė dingo tiek nuo scenos, tiek iš pramogų pasaulio vakarėlių - moteris visiškai atsidavė motinystei ir sūnelio Motiejaus auginimui. Pasirodžiusi renginyje Ieva sulaukė neigiamų komentarų ir nusprendė netylėti.

„Pastaruoju metu susidaro įspūdis, kad jeigu turi mažą vaiką, turi sėdėti namie su neplauta galva ir prie kūno priaugusiu chalatu. Apie išėjimą ir savęs prisižiūrėjimą net nėra kalbos. Jeigu jau gali taip paskirstyti laiką – tu neatsakinga mama. Oi, moterys! Būkime paprastesnės ir nepamirškim, kad esate ne tik apsikuitusios mamos“, – socialiniame tinkle kritikos negailėjo jauna mama.Ievos atkirtį išprovokavo interneto komentatorės ir aplinkiniai, teigiantys, kad viešasis gyvenimas ir renginiai bei dar visai mažo vaikelio palikimas tėčio priežiūroje nėra tinkamas sprendimas. Tiesa, dauguma komentatorių šiuos mamytės žodžius priėmė labai teigiamai ir skatino moteris stengtis derinti motinystę, karjerą ir laisvalaikį.

 

Komentarai

Žmonės

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai