Ilgi ir tankūs plaukai - misija įmanoma!

Ne paslaptis, kad gražūs, tankūs ir ilgi plaukai – pats trokštamiausias moterų aksesuaras. Taip nepuošia nei deimantai, nei balto aukso grandinėlės, nei įspūdingi žiedai ar rūbai. Moteris, turinti išpuoselėtus plaukus, jau savaime yra gražuolė. Deja, dažniausiai tenka įdėti labai daug pastangų, kad plaukai ataugtų gražūs ir sveiki, o kantrybės užtenka toli gražu ne visoms... Nors trumpus plaukus prižiūrėti kiek paprasčiau, nereikia pasiduoti ir taip lengvai atsisakyti savo svajonių.

Norinčioms ilgų plaukų dailiosios lyties atstovėms reikia atsikratyti labai svarbios problemos – sausumo. Dėl jo ima šakotis plaukų galiukai, dėl jo trupa brangi „augmenija“ ir kemša vonią. Tikriausiai žiūrėdama veidrodyje į trumpą uodegytę mąstai, kad ilgais ir įspūdingais plaukais puikuotis gali tik reklamų modeliai (ir tai ne be profesionalių stilistų pagalbos).

Vartydama šampūnų buteliukus greičiausiai pastebėjai, kad jų sudėtyje būna SODIUM LAURETH SULFATE. Neabejojame, kad girdėjai apie neigiamą jo poveikį, tačiau patikėk: tai – dar ne pati blogiausia priemonės dalis.

Ne ką mažiau kenksmingi ir įvairūs silikonai. Visai nesvarbu, ar jie tirpūs vandenyje, ar ne. Jie padengia plaukus ir galvos odą nematoma plėvele, tad kliudo kvėpuoti odos ląstelėms, neleidžia patekti į jas vertingoms medžiagoms. Gamintojai tikina, kad plėvelė apsaugo plaukus nuo žalingo aplinkos poveikio. Gal tai ir tiesa, tačiau tik iš dalies – juk tokiu atveju tikriausiai nė viena moteris nesiskųstų slenkančiais, trupančiais ir skilinėjančiais plaukais. Blogiausia silikonų ypatybė yra ta, kad plaukai prie jų pripranta. Nustojus juos naudoti, plaukai pradeda labai elektrintis, praranda išvaizdą. Jeigu vis dėlto esi atkakli ir esi pasiryžusi kovoti iki galo, maždaug po trijų savaičių greičiausiai pastebėsi, kad plaukų būklė normalizuojasi.

2 psl. »

Komentarai (25)

anonimė 2017-07-14 20:07
Norint turėti ilgus plaukus reikia jų nekaitinti- netiesinti ir nedžiovinti...
Evelina 2017-06-09 09:56
Neblogai čia
Viktoria 2016-04-30 22:31
Bet norėčeu dar sužinoti kaip usiauginti plaukus :)
Wiktoria 2016-04-30 22:25
Wisai neblogai reiks ižbandyti;)
Emilija 2015-11-30 18:27
Puikiai parašyta , tik man vis dar neaišku , ką daryti , kad plaukai taptu ilgi. Aš norėčiau aiškiau , nu turėjau omenyje , kad pavizdžiui : Kad plaukai augtu ilgi reik plauti galvą vieną kartą per savaitę,bet čia tik pavyzdys norėčiau kažkaip kitaip.
Gabrytea 2015-08-18 23:56
Kokių dar žinot primonių,kad plaukai greičiau užaugtų? :) :*
samanta 2015-03-21 16:15
gera turet ilgus plaukus
kazkas 2014-09-26 21:19
:) ;) :* <3 :( :D :P B)
Anonimukazzz 2014-09-26 21:18
Kokiu dar patarimu zinote apie plaukus kad greiciau uzaugtu ? :) ;) :* <3
laura 2014-05-28 11:26
As manau, kad ilgiems plaukams svarbiausia ju nedraskyti ir visaip nekaitinti karscio turinciomis priemonems. As pvz naudoju nepesancias sukas plastikiniais dantukais Dessata ir labai lengvai issukuoju plauka. o kai dziovinu fena, naudoju ghd apsauga nuo karscio. Sampunus ir kondicionierius naudoju profesionalius, bet nelabai brangius.

Plaukams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Į plastiką, iš kurio daromos LEGO detalės, dedama speciali medžiaga, kuri darant rentgeną šviečia ryškiau, kad būtų lengviau detalę aptikti, jei vaikas ją prarytų.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai