Indiška plaukų kaukė

Norite, kad plaukai būtų gražūs, šilkiniai, sveiki ir paklusnūs? Išbandykite šią indišką plaukų kaukę!
 
Reikia: stiklinės chna miltelių (tinka ir bespalvė), 3 kiaušinių trynių, 0,5 stiklinės jogurto, grietinėlės arba grietinės, 0,5 šaukšto citrinos sulčių, 2 puodelių juodosios, žaliosios, ramunėlių arba kitų vaistažolių arbatos.
 
Paruošimas: 2 puodelius žolelių užpilkite 3 stiklinėmis vandens, virinkite tol, kol pusė skysčio nugaruos. Nukoškite, užpilkite nuoviru chna miltelius, išmaišykite ir palikite atvėsti. Galiausiai sumaišykite su kiaušinių tryniais, grietine ir citrinos sultimis.
 
Naudojimas: paskirstykite kaukę ant šiek tiek drėgnų plaukų, apsukite galvą plėvelė ir rankšluosčiu, po 1–3 valandų išskalaukite kambario temperatūros vandeniu ir išplaukite kaip paprastai.
 
Procedūra daroma 1 kartą per mėnesį – dažniau kartoti nėra prasmės, nes poveikis trunka ilgai. Jūsų plaukai bus jums dėkingi!

Komentarai (2)

law 2013-11-22 20:25
o iskur reiketu gauti tu chna milteliu?
Gintautas 2013-11-14 11:06
Labai naudingas, mano manymu, patarimas dėl plaukų kaukės. Būtinai pasinaudosiu. Ačiū jums.

Plaukams

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Ketvirtadalis identiškų dvynių yra veidrodiniai dvyniai. Jų plaukai krenta į skirtingas puses, jie turi veidrodinio tipo pirštų antspaudus ir jeigu vienas yra dešiniarankis, tai kitas – kairiarankis. Tačiau identiški dvyniai turi beveik vienodus protinius sugebėjimus. Tokie dvyniai dalinasi 100% DNR.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai