Išraiškingos akys su dirbtinėmis blakstienomis

Kadaise priklijuojamomis blakstienomis moterys džiaugdavosi tik švenčių progomis, kuomet reikėjo atrodyti išties įspūdingai. Šiais laikais dirbtinės blakstienos tapo kasdienio naudojimo priemone, beje, naudojama ne tik moterų, bet ir vyrų. Taip, taip... Vyrai taip pat nori išraiškingų akių. Tiesa, lietuviai per daug konservatyvūs, tačiau madų sostinės vardo vertame Milane, Paryžiuje ar Niujorke tokių vyrų apstu.

Dirbtinės blakstienos kadaise buvo sukurtos aktorėms, šokėjoms ir kitoms pramogų versle besisukančioms moterims. Dabar šiuo grožio džiaugiasi net pati Jungtinių Amerikos Valstijų  prezidento žmona Michelle Obama. Tiesa, “patobulintų” jos blakstienų negalima net lyginti su vėduokles primenančiomis blakstienomis, kuriomis puikuojasi tokios žvaigždės kaip Kim Kardashian, Christina Aguilera ar Kim Kardashian. Vis dėl to pirmosios ponios padėtis įpareigoja atrodyti dailiai, tačiau neiššaukiančiai.

Pirmosios dirbtinės blakstienos pasirodė beveik prieš šimtmetį – 1916 metais. Įdomu tai, kad išrado jas vyras – begarsių filmų režisierius David Llewellyn Griffith. Filmuodamas eilinį filmą jis užsinorėjo, kad pagrindinės veikėjos blakstienos būtų ilgos ir tankios. Režisierius kreipėsi į perukų gamintoją, prašydamas plaukelius priklijuoti prie siūlo, o siūlelį su plaukais priklijuoti prie akies vokų. Taigi pirmą kartą istorijoje dirbtinėmis blakstienomis pasipuošė Seena Owen.Priklijuojamos ar priauginamos?

Pastaruoju metu priklijuojamas blakstienas renkasi tik tos, kurios nori išskirtinio žvilgsnio vos vienam ypatingam vakarui. Dirbtinių blakstienų galima rasti praktiškai kiekvienoje kosmetikos priekių parduotuvėje. Priklijavimo procedūra labai paprasta, taigi nereikia kreiptis į specialistus, o ir kaina visai ne didelė. Tačiau jeigu žvilgsniu aplinkinius nori kerėti kiekvieną dieną - teks rinktis blakstienų priauginimą. Prisiauginti blakstienas gali grožio salonuose, kuriuose specialiai apmokytos meistrės viską atliks per pusantros valandos.

2 psl. »

Komentarai (8)

kuku 2013-01-15 19:29
Man tai i nupesiotas vistas panasesnes tos kurios nesidazo ir neturi blakstienu :P
leila 2012-04-30 12:58
super priaugintos blakstienos ypac kas turi sviesias blakstienas akytes visada ryskios ir grazios, Gerai uzdetos blakstienos ilgai ir laiko korekcija darausi kas 4sav....
vera:D 2012-04-26 22:48
man gana grazu jai tai atrodo neperdaug dirbtinai,ir manau gana nebloga iseitis toms kurios neturi blakstienu:DD ir tikiuosi kad man ateityje neprireiks tokiu proceduru;)
koko 2012-04-25 23:00
O man tai labai grazu:)
saule 2012-04-18 21:15
O man labai grazu priaugintos blakstienos. Zinoma, kai tai profesionaliai padaryta. Tuomet labai naturaliai atrodo :)
laura 2012-04-18 21:15
Marija, keistai ir atrodo, tarsi nupesiota vista :) todel ir reikia kas pora savaiciu eiti korekcija daryri
Eleonora 2012-04-18 14:26
man dirbtinės blakstienos neatrodo gražiai. Priaugintos, beje, taip pat. Gal aš tiesiog senamadė :)
Marija 2012-04-18 12:49
Man atrodo, kai tos priaugintos blakstienos pradės kristi, akys turėtų atrodyti labai keistai

Makiažas

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai