Ką apie tave sako drabužių spalva?

Pirkdami aprangą, pirmiausia dėmesį atkreipiame į tuos drabužius, kurių spalva mums labiausiai imponuoja. Taigi taip po truputėlį drabužinėje ima dominuoti kokia nors viena spalva. Pasirodo, kad spalvas renkamės intuityviai, kiekvienas pagal tam tikras savo charakterio savybes. Pabandykime trumpai apžvelgti, ką spalvos gali papasakoti.

Raudona – tai aktyvumo, sumanumo ir agresijos spalva. Ją renkasi žmonės, kuriems patinka būti dėmesio centre. Raudona traukia dėmesį, tačiau tuo pačiu gali ir erzinti aplinkinius. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie šios spalvos mėgėjus: su jais įdomu, tačiau kuomet bendravimo per daug – jie ima erzinti. Raudona tinka savimi pasitikintiems ir stipraus charakterio žmonėms.Geltona – tai optimistiškų, kūrybingų ir energingų žmonių spalva. Ją renkasi žmonės, kurie per gyvenimą žingsniuoja su plačia šypsena veide ir pozityviai žvelgia į viską, kas vyksta aplink. Jie šiek tiek lengvabūdiški, todėl lengvai gali pakeisti savo nuomonę ir dėl to tikrai nesijaus nejaukiai. Sakoma, kad geltoną spalvą mėgstančios moterys yra tikros vilioklės.Oranžinė – tai energijos kupina spalva. Ji asocijuojasi su aktyvumu bei gyvenimišku džiaugsmu, todėl ją renkasi žmonės, tvirtai žengiantys gyvenimo keliu. Anot induizmo mokymų, oranžinė spalva yra atsakinga už seksualinę energiją, spontaniškumą ir pasitenkinimą. Mėgstantieji šią spalvą turi aukštą savivertę ir ambicijas, o svarbiausia – moka mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais.Mėlyna – tai jūros ir dangaus spalva. Ji padeda nusiraminti, atsipalaiduoti ir pasiekti pasitenkinimą. Dažniausiai mėlyną spalvą renkasi tie, kuriems svarbus komfortas ir kurie mėgsta pasvajoti apie neįmanomus dalykus. Šie žmonės geri, švelnūs ir šiek tiek drovūs. Deja, jie lengvai pasiduoda aplinkinių įtakai, todėl neretai nukenčia.

2 psl. »

Komentarai (2)

Karolina 2013-06-18 12:28
o kaip derinti spalvas?
ernesta 2012-05-19 22:27
na as tada visokia nes kiekviena diena vis deviu kitokios spalvos drabuzius;)

Stilius

Nerandi straipsnio? Pasinaudok paieška

Reklama

Populiariausi straipsniai

Reklama

Populiariausi receptai

Naujausi komentarai

Ar žinote, kad...

Jei vaikas apsinuodijo rūgštimi arba šarmais, jokiu būdu negalima dirbtinai jo vimdyti, nes šios medžiagos dar kartą nudegins gleivinę. Šiuo atveju reikia duoti išgerti 2 stiklines vandens.

Reklama

Junkis prie mūsų ir Facebook'e!

Rinktiniai straipsniai

Reklama

Naudinga

Populiariausi straipsniai